Rungtynės 2023-11-11

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

18:00
0
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

13:00
4
:
5

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

10:00
1
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

17:00
0
:
9

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:00
Kauno Žalgirio FA
:
FC Hegelmann
09:00
Kauno Žalgirio FA
:
FC Hegelmann

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
Klaipėdos FM
:
FK Banga
11:00
Klaipėdos FM
:
FK Banga
13:00
Minijos FA
:
FC Džiugas
13:00
Minijos FA
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FK Ataka
:
Vilnius Football Academy
11:00
FK Ataka
:
Vilnius Football Academy
13:00
FM Fortūna
:
FA-FM Ateitis
13:00
FM Fortūna
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:00
FK Žalgiris
:
FK Ataka
09:00
FK Žalgiris
:
FK Ataka
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilnius Football Academy
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Ekranas
:
ESFA
13:00
FK Ekranas
:
ESFA
13:00
Vilniaus BFA C
:
Vilniaus BFA B
13:00
Vilniaus BFA C
:
Vilniaus BFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:30
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
11:30
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
13:00
Vilnius Football Academy B
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Vilnius Football Academy B
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Visagino BFA
:
FM Fortūna
13:00
Visagino BFA
:
FM Fortūna
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Žalgiris
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Žalgiris
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Vilnius
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Vilnius
13:00
FK Ataka
:
FK Granitas
13:00
FK Ataka
:
FK Granitas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Babrungas
:
FC Džiugas
13:00
FK Babrungas
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

09:00
FK Žalgiris
:
FM Nikė
12:00
FM Nikė
:
MFA Bitės
13:00
FM Vilniaus Vytis
:
FK Ataka B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka
11:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka B
:
FM Žaibas

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

kovas 2024

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • 9 502

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 278

    rungtynės