Rungtynės 2024-04-03

NACIONALINĖ KOMANDA 2024 Women's Under-19 - Round 2 - GrpB1

13:00
2
Velsas
:
0

Baltic Youth League U-15 2024 Group Stage (Group A)

15:00
1
RFS
:
4

Baltic Youth League play-off round U-16 2024

13:00
1
FS Jelgava
:
0
14:00
3
SK Super Nova
:
FC Nomme United
2

Baltic Youth League play-off round U-15 2024

14:00
0
:
4

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024

14:00
15
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

19:00
2
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

16:00
5
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

17:00
10
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

17:00
3
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

13:00
6
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

17:00
6
:
1

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

13:30
7
:
1

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

16:00
FC Hegelmann
:
Marijampolės FC
16:00
FC Hegelmann
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA-FM Ateitis
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

14:00
FA Tauras
:
FK Banga
14:00
FA Tauras
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

17:30
Marijampolės FC
:
FK Garliava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
Klaipėdos FM
:
FC Džiugas
11:00
Klaipėdos FM
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
FA Tauras
:
Jurbarko SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

10:00
Prienų FM
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Sveikata VSM
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

17:30
Klaipėdos FM B
:
Klaipėdos KFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA-FM Ateitis
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA-FM Ateitis

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 723

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 192

    rungtynės