Rungtynės 2024-05-19

Women's Baltic League 2024 (Main Round)

12:30
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
FA Šiauliai C
:
Raseinių KKSC
-
12:00
-
Kuršėnų SM
:
Kelmės VJSM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
Pasvalio FC
:
Pakruojo r. SC
-
13:00
-
FA Šiauliai B
:
Akmenės r. SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
-
FA Šiauliai C
:
Akmenės r. SC
-
13:00
-
Kelmės VJSM
:
FA Šiauliai B
-
13:00
-
Kuršėnų SM
:
Raseinių KKSC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
Radviliškio ŠSPC B
:
FA Panevėžys-PRSSG
-
12:00
-
Radviliškio ŠSPC
:
FK Dembava
-
12:00
-
FA Gintra
:
FA Šiauliai D
-

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
:
-
13:00
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FK Vilnius
:
Visagino BFA
-
13:00
-
FK Vilnius
:
Visagino BFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Viltis
:
Rotalis
-
12:00
-
FK Vilnius
:
FK Ataka B
-
12:00
-
FK Margiris
:
FK Ataka C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Vilnius Football Academy
:
FK Vilnius
-
12:00
-
FK Margiris
:
FM Nikė
-
12:00
-
FK Ketera
:
FM Vilniaus Vytis
-
12:00
-
FA-FM Ateitis
:
FM Žaibas
-
12:00
-
SK Nemenčinė
:
MFA Bitės
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Ketera
:
FM Nikė
-
12:00
-
FK Ataka B
:
FM Vilniaus Vytis
-
12:00
-
FK Ataka
:
FM Žaibas
-
12:00
-
FA Trakai
:
MFA Bitės
-
12:00
-
Vilnius Football Academy B
:
SK Nemenčinė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
FK Ataka B
:
FK Žalgiris
-
11:00
-
FA Trakai
:
Vilnius Football Academy B
-
11:00
-
FM Fortūna
:
FK Margiris
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Ataka E
:
FM Žaibas
-
12:00
-
FK Ataka D
:
FK Viltis
-
12:00
-
FK Vilnius
:
FK Ketera
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Gintaras
:
FC Džiugas B
-
12:00
-
Klaipėdos KFA
:
FC Džiugas C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
Tauragės SC
:
FK Banga B
-
12:00
-
Jurbarko SC
:
FA Tauras
-
12:00
-
FK Šilutė
:
Šilalės SM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Kauno Žalgirio FA B
:
FK Vidzgiris
-
12:00
-
Druskininkų SC
:
Kaišiadorių ŠSC
-
12:00
-
VJFM Ąžuolas
:
Kazlų Rūdos SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FA Šiauliai B
:
Akmenės r. SC
-
12:00
-
Biržų r. KKSC
:
FA Panevėžys-PRSSG
-
12:00
-
Radviliškio ŠSPC
:
Pakruojo r. SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Šilutė
:
Minijos FA
-
12:00
-
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM B
-
12:00
-
FK Babrungas
:
Klaipėdos FM C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Prienų FM
:
VJFM Fortūna
-
12:00
-
FMK Lituanica
:
FA Dainava
-
12:00
-
VJFM Ąžuolas
:
Kaišiadorių ŠSC
-
12:00
-
Sveikata VSM
:
Kazlų Rūdos SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
Minijos FA
:
FK Banga B
-
11:00
-
Kretingos FM
:
Klaipėdos KFA
-
11:00
-
Klaipėdos FM B
:
KFA B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
Šilalės SM
:
FC Džiugas
-
13:00
-
Jurbarko SC
:
FK Babrungas
-
13:00
-
FK Šilutė
:
FK Babrungas - Rietavas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Sveikata VSM
:
FK Vidzgiris B
-
12:00
-
FK Vidzgiris
:
Kauno Žalgirio FA B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
Sveikata VSM
:
FA Kaunas
-
13:00
-
VJFM Ąžuolas
:
FA Dainava
-
13:00
-
Prienų FM
:
FK Jonava
-
13:00
-
FMK Lituanica Domeikava
:
FMK Lituanica
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos KFA
:
FK Šilutė
-
12:00
-
FK Šilutė
:
Klaipėdos KFA
-
12:00
-
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM B
-
12:00
-
Palangos SC
:
Minijos FA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Banga B
:
Klaipėdos KFA
-
12:00
-
Tauragės SC
:
Klaipėdos FM B
-
12:00
-
Kretingos FM
:
Klaipėdos FM C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Sveikata VSM
:
Varėnos SC
-
12:00
-
Marijampolė City
:
FK Garliava B
-
12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
FK Jonava
-
12:00
-
FMK Lituanica
:
FM Vienybė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FM Žaibas
:
FK Ataka C
-
12:00
-
FK Ataka B
:
FK Žalgiris
-

kovas 2024

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

balandis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

gegužė 2024

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 308

    žaidėjai

  • 649

    komandos

  • 363

    varžybos

  • 12 908

    rungtynės