Rungtynės 2024-06-02

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
Kuršėnų SM
:
FA Šiauliai
-
12:00
-
Kelmės VJSM
:
Raseinių KKSC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
FA Šiauliai B
:
FK Saned
-
13:00
-
Akmenės r. SC
:
Pakruojo r. SC
-

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
:
-
13:00
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
FK Ataka
:
FA-FM Ateitis
-
13:00
-
FK Ataka
:
FA-FM Ateitis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
Visagino BFA
:
Utenos Utenis
-
13:00
-
Visagino BFA
:
Utenos Utenis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Vilnius Football Academy
:
FM Nikė
-
12:00
-
FK Vilnius
:
FM Vilniaus Vytis
-
12:00
-
FK Margiris
:
FM Žaibas
-
12:00
-
FK Ketera
:
MFA Bitės
-
12:00
-
FA-FM Ateitis
:
SK Nemenčinė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Žalgiris
:
FM Vilniaus Vytis
-
12:00
-
FK Ketera
:
FM Žaibas
-
12:00
-
FK Ataka B
:
MFA Bitės
-
12:00
-
FK Ataka
:
SK Nemenčinė
-
12:00
-
FA Trakai
:
Vilnius Football Academy B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Mairas
:
Kaišiadorių ŠSC
-
12:00
-
FA Dainava
:
Kazlų Rūdos SC
-
12:00
-
Druskininkų SC
:
VJFM Ąžuolas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos KFA
:
Klaipėdos FM B
-
12:00
-
FK Šilutė
:
Klaipėdos FM C
-
12:00
-
FK Babrungas
:
FK Gintaras B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Prienų FM
:
FA Dainava
-
12:00
-
FMK Lituanica Domeikava
:
FK Jonava
-
12:00
-
FMK Lituanica
:
Kaišiadorių ŠSC
-
12:00
-
VJFM Ąžuolas
:
Sveikata VSM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FA Dainava
:
Sveikata VSM
-
12:00
-
FK Mairas
:
FK Vidzgiris B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Jurbarko SC
:
Klaipėdos FM B
-
12:00
-
FK Gintaras
:
Minijos FA
-
12:00
-
FA Tauras
:
Palangos SC
-

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

spalis 2024

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
  • 9 569

    žaidėjai

  • 655

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 329

    rungtynės