Baltic Youth League U-16 2024 Group Stage (Group A) 1. turas

Pirmadienis, 12-02-2024 14:00

Rimi Olimpiskais centrs, Riga
  • Žiūrovai: 115
  • Teisėjas: Kārlis Rozītis
  • Pirmas asistentas: Maksims Saleiko
  • Antras asistentas: Patriks Kristjansons
  • Rezervinis teisėjas: Jēkabs Šmitiņš
  • Teisėjų inspektorius: Ādolfs Supe
  • Rungtynių eiga
  • Rungtynių protokolas
 

3

ĮVARTIS! (į savo vartus)  1:0

Markuss Tiesnesis
Aleksejs Bukovskis

Geltona kortelė

4

 
 

7

ĮVARTIS!  1:1

Leonards Livčāns
 

28

ĮVARTIS!  1:2

Tomass Andersons
 

36

Geltona kortelė

Markuss Tiesnesis
Timurs Veļbickis

Geltona kortelė

45

 

1 kėlinio pabaiga

Jegors Trufanovs

Geltona kortelė

50

 
 

63

Keitimas

Ardis Ābeļkalns
Tomass Andersons
Artjoms Obodņikovs
Maksims Šnaidmans

Keitimas

66

 
 

74

Keitimas

Emīls Aksels Bergmanis
Gabriels Grava
Edgars Stepančenko
Ansis Vītiņš

Keitimas

79

 
 

84

Geltona kortelė

Rūdolfs Linavskis
Rauls Ozoliņš

Geltona kortelė

84

 
Timurs Veļbickis

ĮVARTIS!  2:2

88

 
 

90

ĮVARTIS!  2:3

Leonards Livčāns
 

90+1

Geltona kortelė

2 kėlinio pabaiga

Sergejs Butrims (G)1212Artūrs Liniņš (G)
Jēkabs Vītiņš1039Kletskiy Maxim
  • 79'
Ansis Vītiņš
1116Olivers Beķeris
  • 45'
  • 88'
Timurs Veļbickis
426Markuss Tiesnesis
  • 3'
  • 36'
Arsēnijs Klūga1635Mikus Jānis Bērziņš
  • 66'
Maksims Šnaidmans
95Edijs Ivanovs
  • 84'
Rauls Ozoliņš
1432Kipras Mašanauskas
  • 50'
Jegors Trufanovs
227Leonards Livčāns
  • 7'
  • 90'
Artjoms Kroļikovs1529Tomass Andersons
  • 28'
  • 63'
Ralfs Markss2036Rūdolfs Linavskis (C)
  • 84'
  • 4'
Aleksejs Bukovskis (C)
2519Gabriels Grava
  • 74'
Atsarginiai žaidėjai
  • 79'
Edgars Stepančenko
171Dominiks Kozlovskis (G)
  • 66'
Artjoms Obodņikovs
1928Emīls Aksels Bergmanis
  • 74'
Marks Petrovskis1325Ardis Ābeļkalns
  • 63'
Edvards Lukass Aukštikalnis733Patriks Ernests Puķītis
-6Gustavs Baltavičs
Treneriai
Viktors VicehovskisFederico Erbetta
  • Lygos statistika
4Vieta lentelėje1
1Taškai6
3:4Įvarčių skirtumas10:5