Lietuvos jaunučiu lygos U13 diviziono Pietu-Rytu regiono grupe2021/2022 Sezonas 2022

FA Utenis
Utena

  • 7pozicija
  • 3taškai
  • 16:19įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-12
13:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022Kauno Žalgirio FAFA Utenis
-:-
2022-06-05
11:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FA UtenisFK Žalgiris
-:-
2022-05-29
11:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FA UtenisVilniaus BFA
-:-
2022-05-22
13:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FK AidasFA Utenis
-:-
2022-05-15
11:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FA UtenisFA-FM Ateitis
-:-
2022-05-08
13:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022Talentų FA-FK RiteriaiFA Utenis
-:-
2022-05-01
13:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FA UtenisMarijampolės FC
-:-
2022-04-24
13:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FA UtenisKauno Žalgirio FA
-:-
2022-04-10
13:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FK ŽalgirisFA Utenis
-:-
2022-04-03
11:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022Vilniaus BFAFA Utenis
-:-
2021-10-31
13:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FK AidasFA Utenis
-:-
2021-10-24
12:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FA-FM AteitisFA Utenis
-:-
2021-10-10
15:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022Marijampolės FCFA Utenis
-:-
2021-10-06
18:00
Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022FA UtenisTalentų FA-FK Riteriai
-:-

Lentelė - Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Kauno Žalgirio FA55000266+2015
2.FK Žalgiris640022113+812
3.Vilniaus BFA53101136+711
4.FK Aidas63012209+1110
5.Marijampolės FC530021210+29
6.Talentų FA-FK Riteriai620041614+26
7.FA Utenis610051619-33
8.FA-FM Ateitis50005249-470