2019 m. Stiklita Lietuvos papludimio futbolo taure Sezonas 2019

Rings-Avelita
Vilnius

  • 3pozicija
  • 9taškai
  • 16:13įvarčių skirtumas
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-08-24
17:30
2019 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo taurėAudraRings-Avelita
2019-08-24
16:20
2019 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo taurėInkarasRings-Avelita
2019-08-24
15:10
2019 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo taurėKlaipėda CityRings-Avelita
2019-08-24
13:25
2019 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo taurėRings-AvelitaOlimpo SC
2019-08-24
11:05
2019 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo taurėRings-AvelitaBaltija

Lentelė - 2019 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo taurė

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Inkaras540011810+812
2.Audra530011711+611
3.Rings-Avelita530001613+39
4.Olimpo SC520031312+16
5.Baltija510031817+15
6.Klaipėda City50005221-190