Pagrindinis
Rinktinės
Vyrų
Vyrų rinktinė
U-21 vaikinai
U-19 vaikinai
U-18 vaikinai
U-17 vaikinai
U-16 vaikinai
U-15 vaikinai
Moterų
Moterų rinktinė
U-19 merginos
U-17 merginos
U-16 merginos
U-15 merginos
Futsal
Futsal rinktinė
Futsal moterų rinktinė
Futsal U-19 rinktinė
Paplūdimio
Paplūdimio rinktinė
Varžybos
Vyrų
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
FPRO LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Moterų
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Baltijos moterų lyga
(
I etapas
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Mergaičių U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
Moterų futsal čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
II etapas
,
III etapas
Mergaičių futsal U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
1-4 v.
,
5-8 v.
,
9-12 v.
)
Moterų regioninė lyga
Mėgėjų
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
PAFF-UAFA 8x8 čempionatas
Jaunimo
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
I lygos U-18 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-16 divizionas
(
Pietų
,
Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-15 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-14 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-13 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
Samsung Galaxy Watch LVL
Baltijos jaunimo lyga U16
(
A grupė
,
B grupė
,
II etapas
)
Baltijos jaunimo lyga U15
(
A grupė
,
B grupė
,
II etapas
)
Futsal
TOPsport Futsal A lyga
(
Atkrintamosios
)
Lietuvos Futsal Taurė
Futsal Supertaurė
PAFF Futsal I lyga
Jaunimo Futsal čempionatas
Paplūdimio
2023 Stiklita paplūdimio čempionatas
(
I etapas
,
atkrintamosios
)
Studentai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas
Veteranai/Senjorai
23' Lietuvos veteranų (35+) futbolo pirmenybės
24' Lietuvos veteranų (35+) futsal pirmenybės
24’ Lietuvos senjorų (60+) futsal primenybės
23' Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo pirmenybės
23' Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės
23‘ Lietuvos senjorų (60+) mažojo futbolo pirmenybės
23/24 Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės
Masinis futbolas
2024 m. "ladygolas" U12 merginų futsal žaidynės
2024 m. "ladygolas" U14 merginų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U12 vaikinų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U14 vaikinų futsal žaidynės
U-12 9x9 čempionatas 2018 1-8
5. turas
1
FA Žalgirietis-1
:
FA Geležinis Vilkas
1
Trečiadienis, 05-09-2018 15:30
Rungtynių protokolas
Kajus Andraikėnas (G)
1
1
Ernestas Lysionok (G)
Matas Deveika
11
24
Jonas Bazys (G)
Nikolas Ghaovi
7
7
Dovydas Griška
Mykolas Mameniškis
5
21
Vilius Žilinskas
Vytis Pavilonis
13
9
Jonas Dominykas Adomavičius
Justas Motužis
12
17
Ignas Ivaškevičius (C)
Emilis Mikalauskas
8
19
Tautvydas Cicėnas
Simonas Kačergius
14
20
Dominykas Cicėnas
Matas Leleika
9
4
Arnas Dapkūnas
Danielius Velička
15
12
Matas Matulionis
Simas Rasščevskis
16
15
Vincentas Jovaiša
Dovydas Viliamas
50
77
Ernestas Januš Zdanovič
Edvinas Pukinskas
22
45
Kristupas Romeika
Rokas Bassus
77
18
Vakaris Gurkšnys
Vakaris Berenta
17
10
Tautvydas Alekna
Vytis Kizala
40
8
Augustas Salanauskas
Lukas Kolendo
80
-
Alanas Švelnys
20
-
Treneriai
Markas Razmaratas
Alvydas Koncevičius
Lygos statistika
4
Vieta lentelėje
1
48
Taškai
72
100:40
Įvarčių skirtumas
176:23