Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21

Sezonas 2021

  • 12komandos
  • 254žaidėjai
  • 132rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Sekmadienis, 2020-10-25
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:3010Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Garliava
11:0010Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGFK Nevėžis
13:0010Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Pabradė
-:-
13:0010Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysFM Ateitis
Trečiadienis, 2020-10-28
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:0010Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCJonava
-:-
18:309LFF stadionasFM AteitisFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
Sekmadienis, 2021-03-28
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
12:0012Fanų stadionasFM AteitisSK Nemenčinė
-:-
13:0012Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFA Utenis
-:-
13:0012Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaSK Polonia-FK Panerys
-:-
13:0012NFA stadionasVJFM FortūnaFK Pabradė
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-08-2313:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysJonava
2020-08-2313:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGFK Garliava
2020-08-2313:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCFA Dainava
2020-08-2313:00-FK PabradėVJFM Fortūna
2020-08-2313:00-SK NemenčinėFM Ateitis
2020-08-2418:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Nevėžis
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-08-3012:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA-FK Panevėžys-PRSSG
2020-08-3012:00Fanų stadionasFM AteitisFK Pabradė
2020-08-3013:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFA Utenis
2020-08-3013:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisSK Nemenčinė
2020-08-3015:00NFA stadionasFK GarliavaSK Polonia-FK Panerys
2020-09-0317:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCVJFM Fortūna
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-0613:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Garliava
2020-09-0613:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysFA Dainava
2020-09-0613:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGAlytaus SRC
2020-09-0613:00NFA stadionasVJFM FortūnaFM Ateitis
2020-09-0613:00-FK PabradėFK Nevėžis
2020-09-0616:00Nemenčinės stadionasSK NemenčinėJonava
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-1310:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFM Ateitis
2020-09-1311:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGVJFM Fortūna
2020-09-1311:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCSK Polonia-FK Panerys
2020-09-1312:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA Utenis
2020-09-1315:00NFA stadionasFK GarliavaSK Nemenčinė
2020-09-1416:30Jonavos stadionas (dirbtinės žolės)JonavaFK Pabradė
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-1617:30Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisAlytaus SRC
2020-09-2013:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysFA-FK Panevėžys-PRSSG
2020-09-2013:00Pabradės stadionasFK PabradėFK Garliava
2020-09-2013:00Nemenčinės dirbtinės dangos stadionasSK NemenčinėFA Dainava
2020-09-2013:00NFA stadionasVJFM FortūnaFK Nevėžis
2020-09-2014:00Fanų stadionasFM AteitisJonava
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-09-2517:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCSK Nemenčinė
2020-09-2613:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFK Nevėžis
2020-09-2711:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Pabradė
2020-09-2715:00NFA stadionasFK GarliavaFM Ateitis
2020-10-0116:30Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysVJFM Fortūna
2020-10-2116:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGFA Utenis
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-0117:00Pabradės stadionasFK PabradėAlytaus SRC
2020-10-0413:00-SK NemenčinėFA-FK Panevėžys-PRSSG
2020-10-0413:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisSK Polonia-FK Panerys
2020-10-0413:00NFA stadionasVJFM FortūnaJonava
2020-10-0414:00Fanų stadionasFM AteitisFA Dainava
2020-10-0417:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Garliava
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-1011:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGFK Pabradė
2020-10-1111:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysSK Nemenčinė
2020-10-1113:00NFA stadionasFK GarliavaJonava
2020-10-1116:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisVJFM Fortūna
2020-10-1217:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Nevėžis
2020-10-1316:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCFM Ateitis
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-1616:30Nemenčinės dirbtinės dangos stadionasSK NemenčinėFA Utenis
2020-10-1716:00Jonavos stadionas (dirbtinės žolės)JonavaFA Dainava
2020-10-1813:00Pabradės stadionasFK PabradėSK Polonia-FK Panerys
2020-10-1815:00NFA stadionasVJFM FortūnaFK Garliava
2020-10-2016:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisAlytaus SRC
2020-10-2818:30LFF stadionasFM AteitisFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2020-10-2415:00Nemenčinės stadionasSK NemenčinėVJFM Fortūna
2020-10-2510:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Garliava
2020-10-2511:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGFK Nevėžis
2020-10-2513:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Pabradė
-:-
2020-10-2513:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysFM Ateitis
2020-10-2811:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCJonava
-:-
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-1311:00NFA stadionasFK GarliavaAlytaus SRC
-:-
2021-06-1312:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisSK Polonia-FK Panerys
-:-
2021-06-1313:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
2021-06-1313:00Pabradės stadionasFK PabradėSK Nemenčinė
-:-
2021-06-1313:00NFA stadionasVJFM FortūnaFA Dainava
-:-
2021-06-1314:00Fanų stadionasFM AteitisFA Utenis
-:-
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-03-2812:00Fanų stadionasFM AteitisSK Nemenčinė
-:-
2021-03-2813:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFA Utenis
-:-
2021-03-2813:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaSK Polonia-FK Panerys
-:-
2021-03-2813:00NFA stadionasFK GarliavaFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
2021-03-2813:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaAlytaus SRC
-:-
2021-03-2813:00NFA stadionasVJFM FortūnaFK Pabradė
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-0413:00NFA stadionasVJFM FortūnaAlytaus SRC
-:-
2021-04-0413:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGFA Dainava
-:-
2021-04-0413:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysFK Garliava
-:-
2021-04-0413:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisJonava
-:-
2021-04-0413:00-SK NemenčinėFK Nevėžis
-:-
2021-04-0413:00Pabradės stadionasFK PabradėFM Ateitis
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-1112:00Fanų stadionasFM AteitisVJFM Fortūna
-:-
2021-04-1113:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Pabradė
-:-
2021-04-1113:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaSK Nemenčinė
-:-
2021-04-1113:00NFA stadionasFK GarliavaFA Utenis
-:-
2021-04-1113:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaSK Polonia-FK Panerys
-:-
2021-04-1113:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-1813:00NFA stadionasVJFM FortūnaFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
2021-04-1813:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysAlytaus SRC
-:-
2021-04-1813:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFA Dainava
-:-
2021-04-1813:00-SK NemenčinėFK Garliava
-:-
2021-04-1813:00Pabradės stadionasFK PabradėJonava
-:-
2021-04-1814:00Fanų stadionasFM AteitisFK Nevėžis
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-04-2513:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVJFM Fortūna
-:-
2021-04-2513:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFM Ateitis
-:-
2021-04-2513:00NFA stadionasFK GarliavaFK Pabradė
-:-
2021-04-2513:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaSK Nemenčinė
-:-
2021-04-2513:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCFA Utenis
-:-
2021-04-2513:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGSK Polonia-FK Panerys
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-0213:00NFA stadionasVJFM FortūnaSK Polonia-FK Panerys
-:-
2021-05-0213:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
2021-05-0213:00-SK NemenčinėAlytaus SRC
-:-
2021-05-0213:00Pabradės stadionasFK PabradėFA Dainava
-:-
2021-05-0213:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisJonava
-:-
2021-05-0216:00Fanų stadionasFM AteitisFK Garliava
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-0913:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaVJFM Fortūna
-:-
2021-05-0913:00NFA stadionasFK GarliavaFK Nevėžis
-:-
2021-05-0913:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFM Ateitis
-:-
2021-05-0913:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCFK Pabradė
-:-
2021-05-0913:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGSK Nemenčinė
-:-
2021-05-0913:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysFA Utenis
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-1613:00NFA stadionasVJFM FortūnaFA Utenis
-:-
2021-05-1613:00-SK NemenčinėSK Polonia-FK Panerys
-:-
2021-05-1613:00Pabradės stadionasFK PabradėFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
2021-05-1613:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFA Dainava
-:-
2021-05-1613:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFK Garliava
-:-
2021-05-1616:00Fanų stadionasFM AteitisAlytaus SRC
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-2313:00NFA stadionasFK GarliavaVJFM Fortūna
-:-
2021-05-2313:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaJonava
-:-
2021-05-2313:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCFK Nevėžis
-:-
2021-05-2313:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGFM Ateitis
-:-
2021-05-2313:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysFK Pabradė
-:-
2021-05-2313:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisSK Nemenčinė
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-05-3010:00Fanų stadionasFM AteitisSK Polonia-FK Panerys
-:-
2021-05-3013:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFA-FK Panevėžys-PRSSG
-:-
2021-05-3013:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaAlytaus SRC
-:-
2021-05-3013:00NFA stadionasFK GarliavaFA Dainava
-:-
2021-05-3013:00NFA stadionasVJFM FortūnaSK Nemenčinė
-:-
2021-05-3013:00Pabradės stadionasFK PabradėFA Utenis
-:-
22. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-0613:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVJFM Fortūna
-:-
2021-06-0613:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasAlytaus SRCFK Garliava
-:-
2021-06-0613:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK Panevėžys-PRSSGJonava
-:-
2021-06-0613:00Panerio stadionasSK Polonia-FK PanerysFK Nevėžis
-:-
2021-06-0613:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFM Ateitis
-:-
2021-06-0613:00-SK NemenčinėFK Pabradė
-:-

Lentelė - Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FA-FK Panevėžys-PRSSG99000630+6327
2.FA Dainava107201289+1925
3.FK Nevėžis1070032913+1621
4.VJFM Fortūna1070032518+721
5.SK Polonia-FK Panerys105203226+1619
6.Jonava95112217+1418
7.FK Garliava1050142320+316
8.Alytaus SRC930241035-2511
9.FA Utenis91116318-156
10.FK Pabradė91008630-243
11.SK Nemenčinė101009555-503
12.FM Ateitis90018024-241