Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21
Sezonas 2021
- Komanda lyderė
- FA Panevėžys-PRSSG
- Rezultatyviausias
- Armandas Jusys 39
- 12komandos
- 164žaidėjai
- 132rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Sekmadienis, 2021-06-13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
11:00 | 11 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Alytaus SRC | |
11:30 | 11 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FA Panevėžys-PRSSG | |
14:00 | 11 | Fanų stadionas | FM Ateitis | Utenos Utenis | |
15:00 | 11 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | SK Polonia-Panerys | |
Ketvirtadienis, 2021-06-17 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
17:00 | 10 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Pabradė | |
17:00 | 20 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FM Ateitis |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-08-23 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Jonava | |
2020-08-23 | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FK Garliava | |
2020-08-23 | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FA Dainava | |
2020-08-23 | 13:00 | - | FK Pabradė | VJFM Fortūna | |
2020-08-23 | 13:00 | - | SK Nemenčinė | FM Ateitis | |
2020-08-24 | 18:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Nevėžis | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-08-30 | 12:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FA Panevėžys-PRSSG | |
2020-08-30 | 12:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FK Pabradė | |
2020-08-30 | 13:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | Utenos Utenis | |
2020-08-30 | 13:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | SK Nemenčinė | |
2020-08-30 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Garliava | SK Polonia-Panerys | |
2020-09-03 | 17:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | VJFM Fortūna | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-06 | 13:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Garliava | |
2020-09-06 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FA Dainava | |
2020-09-06 | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | Alytaus SRC | |
2020-09-06 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FM Ateitis | |
2020-09-06 | 13:00 | - | FK Pabradė | FK Nevėžis | |
2020-09-06 | 16:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | FK Jonava | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-13 | 10:30 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FM Ateitis | |
2020-09-13 | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | VJFM Fortūna | |
2020-09-13 | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | SK Polonia-Panerys | |
2020-09-13 | 12:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Utenos Utenis | |
2020-09-13 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Garliava | SK Nemenčinė | |
2020-09-14 | 16:30 | Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) | FK Jonava | FK Pabradė | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-16 | 17:30 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | Alytaus SRC | |
2020-09-20 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FA Panevėžys-PRSSG | |
2020-09-20 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Garliava | |
2020-09-20 | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FA Dainava | |
2020-09-20 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FK Nevėžis | |
2020-09-20 | 14:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FK Jonava | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-25 | 17:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | SK Nemenčinė | |
2020-09-26 | 13:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FK Nevėžis | |
2020-09-27 | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Pabradė | |
2020-09-27 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Garliava | FM Ateitis | |
2020-10-01 | 16:30 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | VJFM Fortūna | |
2020-10-21 | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | Utenos Utenis | |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-10-01 | 17:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | Alytaus SRC | |
2020-10-04 | 13:00 | - | SK Nemenčinė | FA Panevėžys-PRSSG | |
2020-10-04 | 13:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | SK Polonia-Panerys | |
2020-10-04 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FK Jonava | |
2020-10-04 | 14:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FA Dainava | |
2020-10-04 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Garliava | |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-10-10 | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FK Pabradė | |
2020-10-11 | 11:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | SK Nemenčinė | |
2020-10-11 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Garliava | FK Jonava | |
2020-10-11 | 16:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | VJFM Fortūna | |
2020-10-12 | 17:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Nevėžis | |
2020-10-13 | 16:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FM Ateitis | |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-10-16 | 16:30 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | Utenos Utenis | |
2020-10-17 | 16:00 | Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) | FK Jonava | FA Dainava | |
2020-10-18 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | SK Polonia-Panerys | |
2020-10-18 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FK Garliava | |
2020-10-20 | 16:30 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | Alytaus SRC | |
2021-06-08 | 19:15 | Pilaitės futbolo maniežas | FM Ateitis | FA Panevėžys-PRSSG | |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-10-24 | 15:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | VJFM Fortūna | |
2020-10-25 | 10:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Garliava | |
2020-10-25 | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FK Nevėžis | |
2020-10-25 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FM Ateitis | |
2021-05-26 | 16:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FK Jonava | |
2021-06-17 | 17:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Pabradė | |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-20 | 17:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | SK Nemenčinė | |
2021-06-09 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FA Dainava | |
2021-06-13 | 11:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Alytaus SRC | |
2021-06-13 | 11:30 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FA Panevėžys-PRSSG | |
2021-06-13 | 14:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | Utenos Utenis | |
2021-06-13 | 15:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | SK Polonia-Panerys | |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-03-25 | 17:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Alytaus SRC | |
2021-03-28 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FA Panevėžys-PRSSG | |
2021-04-09 | 12:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FK Pabradė | |
2021-05-26 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | Utenos Utenis | |
2021-06-03 | 17:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | SK Polonia-Panerys | |
2021-06-03 | 18:30 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Ateitis | SK Nemenčinė | |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-03-31 | 17:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FK Nevėžis | |
2021-04-06 | 17:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | Utenos Utenis | FK Jonava | |
2021-04-07 | 14:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FA Dainava | |
2021-04-07 | 17:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FM Ateitis | |
2021-04-13 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | Alytaus SRC | |
2021-06-09 | 19:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Garliava | |
14. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-04-10 | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FA Panevėžys-PRSSG | |
2021-04-10 | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | SK Nemenčinė | |
2021-04-11 | 12:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | VJFM Fortūna | |
2021-04-11 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Utenos Utenis | |
2021-04-11 | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | SK Polonia-Panerys | |
2021-05-12 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Pabradė | |
15. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-04-17 | 11:30 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FA Panevėžys-PRSSG | |
2021-04-17 | 12:00 | Fanų stadionas | SK Polonia-Panerys | Alytaus SRC | |
2021-04-17 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Jonava | |
2021-04-18 | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FK Garliava | |
2021-04-18 | 14:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FK Nevėžis | |
2021-06-01 | 17:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FA Dainava | |
16. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-04-24 | 14:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA Panevėžys-PRSSG | SK Polonia-Panerys | |
2021-04-25 | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | FM Ateitis | |
2021-04-25 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Pabradė | |
2021-04-25 | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | SK Nemenčinė | |
2021-04-25 | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | Utenos Utenis | |
2021-05-20 | 16:30 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | VJFM Fortūna | FK Nevėžis | |
17. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-01 | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | Utenos Utenis | FA Panevėžys-PRSSG | |
2021-05-01 | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | Alytaus SRC | |
2021-05-01 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FA Dainava | |
2021-05-02 | 13:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Jonava | |
2021-05-02 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | SK Polonia-Panerys | |
2021-05-02 | 16:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FK Garliava | |
18. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-06 | 17:30 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | Alytaus SRC | FK Pabradė | |
2021-05-08 | 13:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA Panevėžys-PRSSG | SK Nemenčinė | |
2021-05-08 | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | VJFM Fortūna | |
2021-05-09 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Nevėžis | |
2021-05-09 | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FM Ateitis | |
2021-05-11 | 18:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | Utenos Utenis | |
19. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-15 | 11:30 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | Utenos Utenis | |
2021-05-15 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FA Panevėžys-PRSSG | |
2021-05-16 | 13:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FA Dainava | |
2021-05-16 | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | SK Polonia-Panerys | |
2021-05-16 | 15:30 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | FK Garliava | |
2021-05-16 | 16:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | Alytaus SRC | |
20. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-22 | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Jonava | |
2021-05-23 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | VJFM Fortūna | |
2021-05-23 | 13:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | SK Nemenčinė | |
2021-05-24 | 16:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FK Nevėžis | |
2021-05-27 | 18:30 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Pabradė | |
2021-06-17 | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FM Ateitis | |
21. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-28 | 16:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FA Panevėžys-PRSSG | |
2021-05-30 | 10:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | SK Polonia-Panerys | |
2021-05-30 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | Utenos Utenis | |
2021-05-30 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FA Dainava | |
2021-05-30 | 17:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | SK Nemenčinė | |
2021-05-31 | 17:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | Alytaus SRC | |
22. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-06-05 | 17:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FK Pabradė | |
2021-06-06 | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FK Garliava | |
2021-06-06 | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | VJFM Fortūna | |
2021-06-06 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Nevėžis | |
2021-06-06 | 13:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FM Ateitis | |
2021-06-06 | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FK Jonava |
Lentelė - Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21
# | Klubas | Rungt. | Perg. | LB | PB | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FA Panevėžys-PRSSG | 22 | 20 | 1 | 0 | 1 | 136 | 4 | +132 | 62 |
2. | FA Dainava | 22 | 15 | 2 | 1 | 4 | 70 | 25 | +45 | 50 |
3. | FK Nevėžis | 22 | 14 | 1 | 2 | 5 | 86 | 29 | +57 | 46 |
4. | FK Garliava | 22 | 12 | 3 | 1 | 6 | 59 | 34 | +25 | 43 |
5. | FK Jonava | 22 | 11 | 2 | 4 | 5 | 40 | 24 | +16 | 41 |
6. | SK Polonia-Panerys | 22 | 10 | 4 | 0 | 8 | 50 | 40 | +10 | 38 |
7. | FM Ateitis | 22 | 9 | 1 | 2 | 10 | 30 | 31 | -1 | 31 |
8. | VJFM Fortūna | 22 | 8 | 1 | 3 | 10 | 34 | 60 | -26 | 29 |
9. | Alytaus SRC | 22 | 5 | 2 | 2 | 13 | 22 | 77 | -55 | 21 |
10. | Utenos Utenis | 22 | 4 | 2 | 3 | 13 | 17 | 43 | -26 | 19 |
11. | FK Pabradė | 22 | 3 | 0 | 1 | 18 | 22 | 97 | -75 | 10 |
12. | SK Nemenčinė | 22 | 2 | 0 | 0 | 20 | 11 | 113 | -102 | 6 |