Rungtynės 2022-09-15

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

18:30
0
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

17:00
Vilniaus BFA B
:
FK Žalgiris
17:00
Vilniaus BFA B
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
FM Liepsna
:
FK Vilnius
16:00
FM Nikė
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis B
:
VFA Geležinis Vilkas B
-
16:00
FK Granitas B
:
MFA Bitės

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM C
16:00
Tauragės SC
:
Minijos FA B
16:00
Banga
:
FK Babrungas
16:00
Mažeikių SM
:
FC Džiugas B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
FA-FK Panevėžys
:
FK Ekranas B

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis
:
FK Vilnius
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
FM Fortūna B
:
FK Ataka C

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono A grupė 2022/2023

16:00
Klaipėdos FM B
:
Minijos FA
16:00
Klaipėdos KFA
:
Šilutė

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono B grupė 2022/2023

16:00
Banga
:
FA Tauras
16:00
Jurbarko SC
:
FK Atmosfera
16:00
FC "Džiugas"
:
Tauragės SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis
:
FK Vilnius
-
16:00
FM Ataka
:
FK Margiris

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regionio B grupė 2022/2023

16:00
FM Nikė
:
FK Margiris B
16:00
FM Žaibas
:
FM Fortūna B
16:00
FK Ketera
:
MFA Bitės

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
FK Vilnius
:
Vilnius Football Academy
16:00
FM Ataka
:
Elektrėnų sav. futbolo akademija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens B grupė 2022/2023

16:00
FM Žaibas
:
FM Fortūna B
16:00
FM Vilniaus Vytis B
:
MFA Bitės
16:00
FM Ataka B
:
ESFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

16:00
Vilnius Football Academy B
:
FA Trakai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Vakarų regiono A grupė 2022/2023

16:00
FK Gintaras
:
FA Tauras
17:00
Jurbarko SC
:
FK Banga B
17:10
FC Džiugas B
:
Klaipėdos FM B

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 311

    žaidėjai

  • 564

    komandos

  • 235

    varžybos

  • 13 977

    rungtynės