Rungtynės 2022-09-24

NACIONALINĖ KOMANDA 2023 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Grp6

20:00
0
Rumunija
:
0

II lyga 2022 II etapas 1-10 vietos

14:00
2
:
0

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2022/2023

16:00
3
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

16:00
2
:
2

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2022/2023

12:00
5
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

11:00
2
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2022/2023

13:00
2
:
0

Lietuvos mergaičių U-13 (2010 ir jaun.) futbolo 8x8 čempionato Pietų-Rytų regionas

12:00
1
:
1
13:00
1
:
1

2022 m. LFF III lygos PAFF pirmenybės „Komex“ taurei laimėti

14:00
4
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FA Marijampolė City
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FA Marijampolė City
13:00
FA Dainava
:
Jonava
13:00
FA Dainava
:
Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
FA Utenis
13:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
FA Utenis
14:00
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
14:00
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM B
13:00
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai
13:00
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
BE1 NFA
:
FK Garliava
13:00
BE1 NFA
:
FK Garliava
13:00
FK Nevėžis
:
FC Hegelmann
13:00
FK Nevėžis
:
FC Hegelmann
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
FM Fortūna
:
Vilniaus BFA
13:00
FM Fortūna
:
Vilniaus BFA
13:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
FA-FM Ateitis
13:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
FA-FM Ateitis
14:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA Panevėžys-PRSSG
14:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
Banga
:
FK Babrungas
13:00
Banga
:
FK Babrungas
13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos FM
13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

09:30
Vilniaus BFA
:
VFA Geležinis Vilkas
09:30
Vilniaus BFA
:
VFA Geležinis Vilkas
10:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy
10:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

11:00
FM Ataka B
:
FM Žaibas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

13:00
FK Margiris
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

10:00
FK Ataka D
:
Vilnius Football Academy B

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 832

    žaidėjai

  • 570

    komandos

  • 240

    varžybos

  • 14 005

    rungtynės