Rungtynės 2022-10-06

Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2022/2023

19:00
3
:
0
20:15
2
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

17:00
1
:
4

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
FM Liepsna
:
FM Nikė
16:00
FK Ketera
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis B
:
FK Granitas B
-
16:30
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
VFA Geležinis Vilkas B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
FK Babrungas
:
Minijos FA
16:00
Klaipėdos FM C
:
Mažeikių SM
16:00
Tauragės SC
:
Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis
:
FK Granitas
-
16:00
FK Margiris
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
FM Žaibas
:
FM Fortūna B
17:00
Rotalis
:
FM Ataka B

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono A grupė 2022/2023

16:00
FK Babrungas
:
Klaipėdos FM B
16:00
Šilutė
:
Minijos FA

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono B grupė 2022/2023

16:00
FA Tauras
:
Tauragės SC
16:00
Šilalės SM
:
FC "Džiugas"
16:00
Banga
:
Jurbarko SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FA Utenis
:
FK Žalgiris
-
16:00
FM Ataka
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regionio B grupė 2022/2023

16:00
FM Nikė
:
FM Žaibas
16:00
FK Ketera
:
FK Margiris B
16:00
MFA Bitės
:
FM Fortūna B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
FK Banga B
:
Minijos FA
16:00
Klaipėdos KFA
:
Klaipėdos FM C
16:00
Šilutė
:
Klaipėdos FM B
16:00
Šilutė
:
Klaipėdos FM C

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
FM Vilniaus Vytis
:
Elektrėnų sav. futbolo akademija
16:00
-
FA Utenis
:
FM Ataka
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens B grupė 2022/2023

16:00
FM Žaibas
:
FM Vilniaus Vytis B
16:00
FM Ataka B
:
FM Fortūna B
16:00
ESFA B
:
MFA Bitės
17:30
ESFA B
:
FM Žaibas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

16:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Ketera

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Vakarų regiono A grupė 2022/2023

15:00
FA Tauras
:
Klaipėdos FM B
16:00
Tauragės SC
:
FC Džiugas B
16:00
FK Gintaras
:
Jurbarko SC

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

vasaris 2023

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
  • 12 927

    žaidėjai

  • 601

    komandos

  • 259

    varžybos

  • 14 361

    rungtynės