Rungtynės 2022-10-14

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:00
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

17:00
1
( 5 )
:
1
( 4 )

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

19:00
0
:
2

LMFA I lygos pirmenybės 2022 Pietų-Rytų regionas

18:00
0
:
7

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Jonava
:
FK Nevėžis
17:00
Jonava
:
FK Nevėžis
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
17:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
17:00
BE1 NFA
:
FC Hegelmann
17:00
BE1 NFA
:
FC Hegelmann

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FK Granitas
:
FM Fortūna
17:00
FK Granitas
:
FM Fortūna
17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
VFA Geležinis Vilkas
17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
VFA Geležinis Vilkas
17:00
FA-FM Ateitis
:
FK Žalgiris
17:00
FA-FM Ateitis
:
FK Žalgiris
17:00
Vilniaus BFA
:
Vilniaus BFA B
17:00
Vilniaus BFA
:
Vilniaus BFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Banga
:
FK Gintaras
17:00
Banga
:
FK Gintaras
17:00
Klaipėdos FM
:
FC Džiugas
17:00
Klaipėdos FM
:
FC Džiugas
17:00
FA Šiauliai
:
FK Atmosfera
17:00
FA Šiauliai
:
FK Atmosfera

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
VJFM Fortūna
:
FK Nevėžis
17:00
VJFM Fortūna
:
FK Nevėžis
17:00
FM Olimpas
:
FC Hegelmann
17:00
FM Olimpas
:
FC Hegelmann

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

17:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
17:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
17:00
Vilnius Football Academy
:
FA Panevėžys-PRSSG
17:00
Vilnius Football Academy
:
FA Panevėžys-PRSSG
17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
Vilniaus BFA B
17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
Vilniaus BFA B
17:00
FK Vilnius
:
Vilniaus BFA
17:00
FK Vilnius
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
Kelmės VJSM
:
FA Šiauliai B
16:00
Pakruojo RSC
:
FA-FK Panevėžys

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Šiaurės regiono A grupė 2022/2023

16:00
Biržų KKSC
:
FA-FK Panevėžys B
16:00
FK Dembava
:
Pasvalio FC
16:00
FA-FK Panevėžys
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Šiaurės regiono B grupė 2022/2023

16:00
Kelmės VJSM
:
FK Saned

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Šiaurės regionas 2022/2023

16:00
FA-FK Panevėžys
:
FA Šiauliai B
16:00
FA-FK Panevėžys B
:
Pakruojo RSC
16:00
Radviliškio ŠSPC
:
Ariogalos FK Vienybė
16:00
FK Ekranas B
:
Akmenės SC
18:00
FA Šiauliai B
:
FA-FK Panevėžys B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono A grupė 2022/2023

16:00
Radviliškio ŠSPC
:
Raseinių KKSC
16:00
Akmenės SC
:
FA Šiauliai D
16:00
Kelmės VJSM
:
Kuršėnų SM

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono B grupė 2022/2023

16:00
FA Šiauliai F
:
FA-FK Panevėžys C
16:00
FA Šiauliai G
:
FA Šiauliai B
16:00
FA-FK Panevėžys B
:
Kuršėnų SM B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Šiaurės regiono C grupė 2022/2023

16:00
ŠSPC-Radviliškis
:
Pakruojo RSC
16:00
FK Dembava
:
FA Šiauliai C

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

vasaris 2023

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
  • 12 832

    žaidėjai

  • 570

    komandos

  • 240

    varžybos

  • 14 005

    rungtynės