Rungtynės 2022-10-15

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

11:00
1
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

11:00
0
( 2 )
:
0
( 4 )

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

11:00
0
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2022/2023

16:00
2
( 4 )
:
2
( 2 )

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
BE1 NFA
:
FA Dainava
13:00
BE1 NFA
:
FA Dainava
13:00
FA Marijampolė City
:
Jonava
13:00
FA Marijampolė City
:
Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

12:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA Utenis
12:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA Utenis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM B
13:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM
13:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Garliava
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Garliava
13:00
FC Hegelmann
:
Marijampolės FC
13:00
FC Hegelmann
:
Marijampolės FC
13:00
BE1 NFA
:
FK Nevėžis
13:00
BE1 NFA
:
FK Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA-FM Ateitis
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA-FM Ateitis
13:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
FK Žalgiris
13:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
FK Žalgiris
13:00
FM Fortūna
:
VFA Geležinis Vilkas
13:00
FM Fortūna
:
VFA Geležinis Vilkas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos KFA
13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos KFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

11:00
FM Ataka
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

11:00
FK Žalgiris
:
FM Ataka

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
FK Banga B
:
Klaipėdos FM C

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

09:00
FK Žalgiris
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

11:00
FK Ketera
:
FK Ataka C

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

vasaris 2023

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
  • 12 832

    žaidėjai

  • 570

    komandos

  • 240

    varžybos

  • 14 005

    rungtynės