Rungtynės 2023-09-09

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
2
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

12:30
3
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

16:30
3
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

16:30
3
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Nevėžis
:
Be1 NFA
13:00
Nevėžis
:
Be1 NFA
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:30
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai
11:30
Klaipėdos FM
:
FA Šiauliai
13:00
FK Banga
:
FC Džiugas
13:00
FK Banga
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
FA-FM Ateitis
:
FK Ataka
10:00
FA-FM Ateitis
:
FK Ataka
10:00
Vilniaus BFA
:
FM Fortūna
10:00
Vilniaus BFA
:
FM Fortūna
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Granitas
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Granitas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FK Banga
:
FA Šiauliai
11:00
FK Banga
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:00
Vilniaus BFA
:
FK Žalgiris
09:00
Vilniaus BFA
:
FK Žalgiris
12:00
VFA Geležinis vilkas
:
FM Vilniaus Vytis
12:00
VFA Geležinis vilkas
:
FM Vilniaus Vytis

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Babrungas
:
FA Šiauliai
13:00
FK Babrungas
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Hegelmann
:
Be1 NFA
13:00
FC Hegelmann
:
Be1 NFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Vilnius Football Academy
:
FA-FM Ateitis
10:00
Vilnius Football Academy
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Granitas
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FK Granitas
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

10:00
FK Ekranas
:
FK Vilnius
10:00
FK Ekranas
:
FK Vilnius
11:30
Vilniaus BFA B
:
Utenos Utenis
11:30
Vilniaus BFA B
:
Utenos Utenis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Babrungas
:
FC Džiugas
13:00
FK Babrungas
:
FC Džiugas
13:00
FK Banga
:
FA Šiauliai B
13:00
FK Banga
:
FA Šiauliai B
13:00
FK Gintaras
:
FA Šiauliai
13:00
FK Gintaras
:
FA Šiauliai
13:00
Klaipėdos FM
:
Minijos FA
13:00
Klaipėdos FM
:
Minijos FA

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Garliava
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Garliava
13:00
Marijampolė City
:
FC Hegelmann
13:00
Marijampolė City
:
FC Hegelmann
13:00
Marijampolės FC
:
Be1 NFA
13:00
Marijampolės FC
:
Be1 NFA

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Žalgiris
:
FK Granitas
13:00
FK Žalgiris
:
FK Granitas
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FA-FM Ateitis
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FA-FM Ateitis
13:00
Vilnius Football Academy
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Vilnius Football Academy
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Vilnius Football Academy B
:
Visagino BFA
13:00
Vilnius Football Academy B
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Babrungas
:
FK Banga
13:00
FK Babrungas
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:30
FK Ataka C
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:00
FK Ketera
:
SK Nemenčinė

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

13:00
FK Ketera
:
MFA Bitės
13:30
FK Ataka B
:
SK Nemenčinė

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

11:30
FK Ketera
:
FK Ataka E

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Visagino BFA
:
FM Fortūna
13:00
Visagino BFA
:
FM Fortūna
13:00
ESFA
:
FK Žalgiris
13:00
ESFA
:
FK Žalgiris

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

sausis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  • 9 431

    žaidėjai

  • 654

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 270

    rungtynės