Rungtynės 2023-10-14

NACIONALINĖ KOMANDA UEFA Europos vaikinų U-17 futbolo čempionato atrankos 1-oji grupė 2024

14:00
1
Austrija
:
0

NACIONALINĖ KOMANDA UEFA Europos vyrų futbolo čempionato atrankos G grupė 2024

19:00
0
Bulgarija
:
2

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024

14:00
0
( 3 )
:
0
( 4 )

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

16:30
4
:
1

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Be1 NFA
:
FK Garliava
13:00
Be1 NFA
:
FK Garliava
13:00
FA Dainava
:
FC Hegelmann
13:00
FA Dainava
:
FC Hegelmann

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM
13:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM
13:00
FA Šiauliai
:
FK Banga
13:00
FA Šiauliai
:
FK Banga
13:00
FC Džiugas
:
FK Babrungas
13:00
FC Džiugas
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:30
Marijampolės FC
:
Kauno Žalgirio FA
11:30
Marijampolės FC
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Nevėžis
13:00
FC Hegelmann
:
Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FK Žalgiris
:
FA Panevėžys-PRSSG
11:00
FK Žalgiris
:
FA Panevėžys-PRSSG
16:00
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA B
16:00
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA B
18:00
Vilniaus BFA
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Šiauliai
:
FK Banga
13:00
FA Šiauliai
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:30
Vilniaus BFA
:
Utenos Utenis
10:30
Vilniaus BFA
:
Utenos Utenis
13:00
Visagino BFA
:
FK Granitas
13:00
Visagino BFA
:
FK Granitas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Banga
:
FA Šiauliai
13:00
FK Banga
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Marijampolės FC
:
Kauno Žalgirio FA
10:00
Marijampolės FC
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA-FM Ateitis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA-FM Ateitis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Granitas
:
Vilniaus BFA
13:00
FK Granitas
:
Vilniaus BFA
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Fortūna
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Babrungas
:
FA Šiauliai
13:00
FK Babrungas
:
FA Šiauliai
13:00
FK Banga
:
Minijos FA
13:00
FK Banga
:
Minijos FA
13:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM
13:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Nevėžis
:
FC Hegelmann
13:00
Nevėžis
:
FC Hegelmann
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Be1 NFA
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Be1 NFA
13:00
Marijampolė City
:
VJFM Fortūna
13:00
Marijampolė City
:
VJFM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy B
11:00
FK Ataka
:
VFA Geležinis vilkas
11:00
FK Ataka
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Granitas
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Granitas
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Vilnius
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FK Vilnius
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FK Žalgiris
:
Visagino BFA
13:00
FK Žalgiris
:
Visagino BFA
13:00
FM Fortūna
:
Vilnius Football Academy B
13:00
FM Fortūna
:
Vilnius Football Academy B
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilnius Football Academy
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:00
FM Nikė
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka B
:
FK Ketera

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

11:30
FK Šilutė
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FM Fortūna
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FM Fortūna
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Utenos Utenis
:
FK Žalgiris
13:00
Utenos Utenis
:
FK Žalgiris
13:00
Visagino BFA
:
ESFA
13:00
Visagino BFA
:
ESFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

10:00
FK Šilutė
:
Klaipėdos KFA

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

vasaris 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
  • 9 456

    žaidėjai

  • 651

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 270

    rungtynės