Rungtynės 2023-10-28

NACIONALINĖ KOMANDA 2024 Women's Under-19 - Round 1 - GrpB1

15:00
17
Šveicarija
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

11:30
5
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

12:30
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

13:00
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

12:00
8
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

10:00
1
:
7

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Marijampolės FC
:
Kauno Žalgirio FA
10:00
Marijampolės FC
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
Be1 NFA
:
Nevėžis
13:00
Be1 NFA
:
Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos FM
13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos FM
13:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM B
13:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM B

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Nevėžis
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Vilniaus BFA
:
FK Granitas
13:00
Vilniaus BFA
:
FK Granitas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:30
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
09:30
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
11:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilnius Football Academy
11:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilnius Football Academy
11:00
Visagino BFA
:
Vilniaus BFA B
11:00
Visagino BFA
:
Vilniaus BFA B
13:00
FK Ataka
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Ataka
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Granitas
:
Utenos Utenis
13:00
FK Granitas
:
Utenos Utenis

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Banga
:
FC Džiugas
13:00
FK Banga
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Minijos FA
:
FK Gintaras
13:00
Minijos FA
:
FK Gintaras
13:00
FA Šiauliai B
:
FK Babrungas
13:00
FA Šiauliai B
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
VJFM Fortūna
:
Marijampolės FC
13:00
VJFM Fortūna
:
Marijampolės FC
13:00
Be1 NFA
:
Marijampolė City
13:00
Be1 NFA
:
Marijampolė City
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FK Garliava
:
Nevėžis
13:00
FK Garliava
:
Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Vilnius
:
FK Ataka
13:00
FK Vilnius
:
FK Ataka
13:00
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis
13:00
FM Fortūna
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FM Fortūna
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Visagino BFA
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Visagino BFA
13:00
Vilnius Football Academy
:
Vilnius Football Academy B
13:00
Vilnius Football Academy
:
Vilnius Football Academy B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

15:00
FK Viltis
:
FK Ataka D

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
ESFA
:
FA-FM Ateitis
13:00
ESFA
:
FA-FM Ateitis
14:00
VFA Geležinis vilkas
:
FM Fortūna
14:00
VFA Geležinis vilkas
:
FM Fortūna

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

vasaris 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
  • 9 431

    žaidėjai

  • 654

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 270

    rungtynės