Rungtynės 2024-02-11

Women's Baltic League 2024 (Main Round)

18:30
3
Saku Sporting
:
Tallinna FC Flora
6

Baltic Youth League U-16 2024 Group Stage (Group B)

15:00
2
SK Super Nova
:
FS Jelgava
3
16:00
3
:
1
16:15
1
JK Narva Trans
:
FA Tartu Kalev
0

Baltic Youth League U-15 2024 Group Stage (Group A)

13:00
4
:
0
13:00
4
RFS
:
Biedrība Futbola centrs Daugavpils
2

Baltic Youth League U-15 2024 Group Stage (Group B)

12:00
6
Viimsi MRJK Punane
:
Harju JK Laagri
1

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2024

10:00
3
:
0
11:30
4
:
3

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U12 diviziono Vakarų regiono A grupė 2024

12:00
FK Babrungas
:
FC Džiugas
13:30
FC Džiugas
:
Minijos FA
15:00
FK Gintaras
:
Minijos FA
16:30
FK Babrungas
:
FK Gintaras

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupė 2024

12:00
Birštono SC
:
Prienų FM
13:30
Sveikata VSM
:
Birštono SC
15:00
Prienų FM
:
Sveikata VSM

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Pietų-Rytų regiono B grupė 2024

12:00
FK Pabradė
:
FMK Lituanica
13:30
Savingė
:
FK Pabradė
15:00
Savingė
:
FMK Lituanica

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono A grupė 2024

12:00
FC Džiugas
:
FK Gintaras B
12:00
FK Babrungas B
:
Kretingos FM
13:00
FK Babrungas
:
FK Babrungas B
13:00
FK Gintaras
:
FK Gintaras B
14:00
Minijos FA
:
FK Gintaras
14:00
Kretingos FM
:
FK Babrungas
15:00
FC Džiugas
:
Minijos FA

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono B grupė 2024

12:00
FK Babrungas - Rietavas
:
FK Babrungas C
13:00
FK Babrungas - Rietavas
:
Biržų KKSC
14:00
FK Babrungas C
:
Biržų KKSC

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U12 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupė 2024

12:00
Žalgiris Futsal B
:
Žalgiris Futsal
14:00
Kazlų Rūdos SC
:
Žalgiris Futsal
15:00
FK Bruklinas SM
:
Žalgiris Futsal B

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U12 diviziono Pietų-Rytų regiono B grupė 2024

12:00
SK Nemenčinė
:
FK Pabradė
13:00
Kaišiadorių ŠSC B
:
FMK Lituanica B
14:00
FK Pabradė
:
FMK Lituanica B
15:00
SK Nemenčinė
:
Kaišiadorių ŠSC B

Lietuvos mergaičių U11 salės futbolo čempionatas 2024 m. Šiaurės-Vakarų regiono grupė

11:00
FK Banga
:
FK Atmosfera
12:00
FK Babrungas
:
FA Gintra-FK Triumfas
13:00
FK Babrungas
:
FK Atmosfera
14:00
FK Banga
:
FA Gintra-FK Triumfas

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • 9 699

    žaidėjai

  • 676

    komandos

  • 386

    varžybos

  • 13 985

    rungtynės