Rungtynės 2024-04-13

NACIONALINĖ KOMANDA Draudzības spēle - Futsal - Male - A

15:00
2
:
Ukraina
5

Topo centras Euronics moterų I lyga

17:00
1
:
5

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
Pasvalio FC
:
FK Dembava

Baltic Youth League play-off round U-15 2024

11:00
5
Harju JK Laagri
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

15:00
2
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
4
:
0
15:00
0
:
5

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024

18:15
5
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

12:30
0
:
1
13:00
5
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

15:30
6
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

17:00
5
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Garliava
:
Be1 NFA
13:00
FK Garliava
:
Be1 NFA
13:00
FC Hegelmann
:
FA Dainava
13:00
FC Hegelmann
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Banga
:
FA Šiauliai
13:00
FK Banga
:
FA Šiauliai
13:00
FK Babrungas
:
FC Džiugas
13:00
FK Babrungas
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:15
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
13:15
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Granitas
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Granitas
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Banga
:
FA Šiauliai
13:00
FK Banga
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA B
09:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA B
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FK Žalgiris
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FK Žalgiris
13:00
Vilnius Football Academy
:
FA-FM Ateitis
13:00
Vilnius Football Academy
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Kauno Žalgirio FA
:
Nevėžis
10:00
Kauno Žalgirio FA
:
Nevėžis
13:00
Be1 NFA
:
FC Hegelmann
13:00
Be1 NFA
:
FC Hegelmann

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA-FM Ateitis
:
Vilnius Football Academy
13:00
FA-FM Ateitis
:
Vilnius Football Academy
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Granitas
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Granitas
13:00
FK Žalgiris
:
Vilniaus BFA
13:00
FK Žalgiris
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

09:00
Vilniaus BFA C
:
FK Vilnius
09:00
Vilniaus BFA C
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Džiugas
:
FK Babrungas
13:00
FC Džiugas
:
FK Babrungas
13:00
FA Šiauliai B
:
FK Banga
13:00
FA Šiauliai B
:
FK Banga
13:00
FA Šiauliai
:
FK Gintaras
13:00
FA Šiauliai
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Garliava
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FK Garliava
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Marijampolė City
13:00
FC Hegelmann
:
Marijampolė City
13:00
Be1 NFA
:
Marijampolės FC
13:00
Be1 NFA
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Visagino BFA
:
FA-FM Ateitis
13:00
Visagino BFA
:
FA-FM Ateitis
13:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Ataka
13:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Ataka
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Granitas
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Granitas
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FK Vilnius
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FK Vilnius
13:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
13:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Atmosfera
:
FK Babrungas
13:00
Atmosfera
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:00
MFA Bitės
:
FM Žaibas
15:00
FM Žaibas
:
FK Ketera

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:30
FK Ataka B
:
FK Ataka

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

15:00
FM Žaibas
:
FK Ketera

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:00
Utenos Utenis
:
Vilniaus BFA
12:00
Utenos Utenis
:
Vilniaus BFA
13:00
FK Žalgiris
:
ESFA
13:00
FK Žalgiris
:
ESFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kretingos FM
:
Klaipėdos KFA

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 723

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 192

    rungtynės