Rungtynės 2024-04-14

Women's Baltic League 2024 (Main Round)

15:00
0
:
Saku Sporting
1

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
Raseinių KKSC
:
FA Šiauliai C
12:00
Kelmės VJSM
:
Kuršėnų SM

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
Pakruojo r. SC
:
Pasvalio FC
13:00
Akmenės r. SC
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
FA Šiauliai C
:
Raseinių KKSC
13:00
Kelmės VJSM
:
Kuršėnų SM

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Ekranas
:
FK Dembava
12:00
Radviliškio ŠSPC B
:
FA Šiauliai D
12:00
Radviliškio ŠSPC
:
FA Gintra

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
Radviliškio ŠSPC
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas

16:30
4
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

14:00
0
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
2
:
4
12:00
8
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

14:30
0
:
8

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
8
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

10:00
2
:
3

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Vilniaus BFA B
:
Visagino BFA
13:00
Vilniaus BFA B
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Vilnius
:
Rotalis
12:00
FK Margiris
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:00
FM Vilniaus Vytis
:
FA-FM Ateitis
12:00
FM Vilniaus Vytis
:
Vilnius Football Academy
12:00
FK Vilnius
:
MFA Bitės
12:00
FK Margiris
:
SK Nemenčinė

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FM Vilniaus Vytis
:
MFA Bitės
12:00
FM Nikė
:
SK Nemenčinė
12:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy B
12:00
FK Ketera
:
FA Trakai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FK Žalgiris
:
FK Margiris
11:00
FK Ataka C
:
FM Fortūna
11:00
FK Ataka B
:
FA Trakai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Vilnius
:
FK Ataka E

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FC Džiugas C
:
FC Džiugas B

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Vidzgiris
:
Kazlų Rūdos SC
12:00
FK Mairas
:
VJFM Ąžuolas
12:00
FA Dainava
:
Druskininkų SC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
Radviliškio ŠSPC
:
FA Šiauliai B
12:00
Pakruojo r. SC
:
FA Šiauliai C
12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Akmenės r. SC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Minijos FA
:
Klaipėdos FM C
12:00
FK Šilutė
:
FK Gintaras B
12:00
FK Gintaras
:
FK Babrungas
13:00
FK Šilutė
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
VJFM Fortūna
:
FK Jonava
12:00
FA Dainava
:
Kaišiadorių ŠSC
12:00
FMK Lituanica Domeikava
:
VJFM Ąžuolas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
KFA B
:
Palangos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
FK Babrungas - Rietavas
:
Tauragės SC

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Mairas
:
FK Vidzgiris
12:00
Sveikata VSM
:
Kauno Žalgirio FA B

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
Prienų FM
:
FA Kaunas
13:00
FMK Lituanica Domeikava
:
VJFM Ąžuolas
13:00
FMK Lituanica
:
Sveikata VSM
13:00
FK Jonava
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Šilutė
:
Kretingos FM
12:00
FK Banga B
:
Tauragės SC

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kaišiadorių ŠSC
:
Varėnos SC
12:00
FMK Lituanica
:
Marijampolė City
12:00
FM Vienybė
:
Sveikata VSM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FM Žaibas
:
FK Žalgiris
12:00
FK Ataka B
:
FK Ataka C

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 502

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 278

    rungtynės