Rungtynės 2024-04-14

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
Raseinių KKSC
:
FA Šiauliai C
-
12:00
-
Kelmės VJSM
:
Kuršėnų SM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
Pakruojo r. SC
:
Pasvalio FC
-
13:00
-
Akmenės r. SC
:
FA Šiauliai B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
-
Kelmės SC B
:
FA Šiauliai B
-
13:00
-
FA Šiauliai C
:
Raseinių KKSC
-
13:00
-
Kelmės VJSM
:
Kuršėnų SM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Ekranas
:
FK Dembava
-
12:00
-
Radviliškio ŠSPC B
:
FA Šiauliai D
-
12:00
-
Radviliškio ŠSPC
:
FA Gintra
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
-
Radviliškio ŠSPC
:
FK Ekranas
-
14:00
-
Pasvalio FC
:
FK Dembava
-

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
-
:
-
13:00
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
Vilniaus BFA B
:
Visagino BFA
-
13:00
-
Vilniaus BFA B
:
Visagino BFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Vilnius
:
Rotalis
-
12:00
-
FK Margiris
:
Vilnius Football Academy
-
12:00
-
FK Ataka C
:
FK Viltis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
Vilnius Football Academy
-
12:00
-
FM Nikė
:
FM Žaibas
-
12:00
-
FK Vilnius
:
MFA Bitės
-
12:00
-
FK Margiris
:
SK Nemenčinė
-
12:00
-
FK Ketera
:
FA-FM Ateitis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
MFA Bitės
-
12:00
-
FM Nikė
:
SK Nemenčinė
-
12:00
-
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy B
-
12:00
-
FK Ketera
:
FA Trakai
-
12:00
-
FK Ataka B
:
FK Ataka
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
FK Žalgiris
:
FK Margiris
-
11:00
-
FK Ataka C
:
FM Fortūna
-
11:00
-
FK Ataka B
:
FA Trakai
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Vilnius
:
FK Ataka E
-
12:00
-
FK Viltis
:
FM Žaibas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos FM C
:
FK Atmosfera
-
12:00
-
FC Džiugas C
:
FC Džiugas B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
FK Šilutė
:
FK Banga B
-
12:00
-
Tauragės SC
:
FA Tauras
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Vidzgiris
:
Kazlų Rūdos SC
-
12:00
-
FK Mairas
:
VJFM Ąžuolas
-
12:00
-
FA Dainava
:
Druskininkų SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Radviliškio ŠSPC
:
FA Šiauliai B
-
12:00
-
Pakruojo r. SC
:
FA Šiauliai C
-
12:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
Akmenės r. SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Minijos FA
:
Klaipėdos FM C
-
12:00
-
FK Šilutė
:
FK Gintaras B
-
12:00
-
FK Gintaras
:
FK Babrungas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
VJFM Fortūna
:
FK Jonava
-
12:00
-
FA Dainava
:
Kaišiadorių ŠSC
-
12:00
-
Prienų FM
:
Sveikata VSM
-
12:00
-
FMK Lituanica Domeikava
:
VJFM Ąžuolas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
Klaipėdos FM B
:
Minijos FA
-
11:00
-
KFA B
:
Palangos SC
-
11:00
-
Klaipėdos KFA
:
FK Banga B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
FK Šilutė
:
Šilalės SM
-
13:00
-
FK Babrungas - Rietavas
:
Tauragės SC
-
13:00
-
FK Babrungas
:
FC Džiugas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Mairas
:
FK Vidzgiris
-
12:00
-
Sveikata VSM
:
Kauno Žalgirio FA B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
Prienų FM
:
FA Kaunas
-
13:00
-
FMK Lituanica Domeikava
:
VJFM Ąžuolas
-
13:00
-
FMK Lituanica
:
Sveikata VSM
-
13:00
-
FK Jonava
:
FA Dainava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FA Tauras
:
FK Šilutė
-
12:00
-
Palangos SC
:
Jurbarko SC
-
12:00
-
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos KFA
:
Klaipėdos FM C
-
12:00
-
FK Šilutė
:
Kretingos FM
-
12:00
-
FK Banga B
:
Tauragės SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
Varėnos SC
-
12:00
-
FMK Lituanica
:
Marijampolė City
-
12:00
-
FM Vienybė
:
Sveikata VSM
-
12:00
-
FK Jonava
:
FK Garliava B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FM Žaibas
:
FK Žalgiris
-
12:00
-
FK Ataka B
:
FK Ataka C
-

kovas 2024

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

balandis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

gegužė 2024

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 308

    žaidėjai

  • 649

    komandos

  • 363

    varžybos

  • 12 908

    rungtynės