Topo centras Euronics Moteru A lyga Sezonas 2024

FK Banga
Gargždai

  • 5pozicija
  • 3taškai
  • 2:31įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
ŽaidėjaiRungt.MinutėsĮvarčiaiGeltonosRaudonos
Vartininkai
Karolina Curukova7630---
Viltė Jurgaitytė-----
Gynėjai
Laura Bagdonaitė-----
Donata Švarcaitė5450-1-
Kamilė Žiliūtė7581---
Saugai
Monika Grikšaitė4345-1-
Paulina Narbutaitė7610-1-
Kamilė Pranulytė4341---
Atėnė Streckytė7515---
Viltė Švarcaitė76302--
Vitalija Žatkina-----
Puolėjai
Lijana Gedminaitė190---
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-06-23
13:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFK BangaFK Gintra
-:-
2024-06-16
14:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFK SanedFK Banga
-:-
2024-06-05
18:15
Topo centras Euronics Moterų A lygaMFA Žalgiris-MRUFK Banga
-:-
2024-05-26
12:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFK BangaFK TransINVEST
2024-05-12
13:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFK BangaFC Hegelmann
2024-05-04
16:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFK BangaMFA Žalgiris-MRU
2024-04-27
15:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFK GintraFK Banga
2024-04-21
13:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFK BangaFK Saned
2024-04-14
14:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFC HegelmannFK Banga
2024-03-24
15:00
Topo centras Euronics Moterų A lygaFK TransINVESTFK Banga

Lentelė - Topo centras Euronics moterų A lyga

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FK Gintra7601206+1418
2.MFA Žalgiris-MRU7502425+3715
3.FK TransINVEST7412209+1113
4.FC Hegelmann6312136+710
5.FK Banga7106231-293
6.FK Saned6006343-400