Rungtynės 2024-04-27

Baltic Youth League play-off round U-15 2024

16:00
0
:
RFS
1

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024

14:45
1
:
7

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

14:00
3
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
4
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

10:00
1
:
8
15:00
1
:
5

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

16:30
0
:
7

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
6
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

18:00
5
:
1

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

14:00
4
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:30
Be1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
09:30
Be1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos FM B
13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos FM B
13:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM
13:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM
13:00
FK Babrungas
:
FK Banga
13:00
FK Babrungas
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Hegelmann
:
FK Jonava
13:00
FC Hegelmann
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:30
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka
12:30
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Granitas
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Granitas
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Žalgiris
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Žalgiris
13:00
Vilniaus BFA
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Vilniaus BFA
:
VFA Geležinis vilkas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FK Ataka
:
Utenos Utenis
11:00
FK Ataka
:
Utenos Utenis
12:00
FK Žalgiris
:
FA Panevėžys-PRSSG
12:00
FK Žalgiris
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FK Granitas
:
FM Vilniaus Vytis
13:00
FK Granitas
:
FM Vilniaus Vytis
13:00
FA-FM Ateitis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA-FM Ateitis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Visagino BFA
:
Vilniaus BFA
13:00
Visagino BFA
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Kauno Žalgirio FA
:
FA Kaunas
10:00
Kauno Žalgirio FA
:
FA Kaunas
13:00
FK Jonava
:
FK Garliava
13:00
FK Jonava
:
FK Garliava

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

10:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis vilkas
10:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Vilniaus BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Vilniaus BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FK Granitas
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Granitas
:
FA-FM Ateitis
13:00
FM Fortūna
:
Vilnius Football Academy
13:00
FM Fortūna
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Utenos Utenis
:
Vilniaus BFA C
10:00
Utenos Utenis
:
Vilniaus BFA C
13:00
ESFA
:
Vilniaus BFA B
13:00
ESFA
:
Vilniaus BFA B
13:00
FK Ekranas
:
Vilniaus BFA C
13:00
FK Ekranas
:
Vilniaus BFA C

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Gintaras
:
Atmosfera
13:00
FK Banga
:
FK Babrungas
13:00
FK Banga
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
VJFM Fortūna
:
FC Hegelmann
13:00
VJFM Fortūna
:
FC Hegelmann
13:00
Marijampolės FC
:
Nevėžis
13:00
Marijampolės FC
:
Nevėžis
13:00
Marijampolė City
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
Marijampolė City
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Vilnius
:
FM Fortūna
13:00
FK Vilnius
:
FM Fortūna
13:00
FK Granitas
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Granitas
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Ataka
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Ataka
:
Vilnius Football Academy
13:00
FA-FM Ateitis
:
Vilnius Football Academy B
13:00
FA-FM Ateitis
:
Vilnius Football Academy B
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Visagino BFA
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:00
FA-FM Ateitis
:
FM Nikė
14:30
SK Nemenčinė
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

09:00
FK Žalgiris
:
FK Ataka

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
Klaipėdos KFA
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka
11:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Žalgiris
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Žalgiris
13:00
ESFA
:
FM Fortūna
13:00
ESFA
:
FM Fortūna
13:00
Vilniaus BFA
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Vilniaus BFA
:
VFA Geležinis vilkas

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 621

    žaidėjai

  • 667

    komandos

  • 383

    varžybos

  • 13 782

    rungtynės