Rungtynės 2024-05-11

Baltic Youth League play-off round U-15 2024

10:00
-
:
Harju JK Laagri
-

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 7-11 vietos 2023/2024

15:00
2
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

09:45
1
:
5

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
0
:
23

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024

10:00
1
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

14:00
2
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
4
:
1
15:30
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

15:00
2
:
3

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Garliava
:
Nevėžis
13:00
FK Garliava
:
Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Džiugas
:
Minijos FA
13:00
FC Džiugas
:
Minijos FA
13:00
FK Babrungas
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Babrungas
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Banga
:
Klaipėdos FM
13:00
FK Banga
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Marijampolės FC
:
FC Hegelmann
10:00
Marijampolės FC
:
FC Hegelmann

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Vilniaus BFA B
:
Vilniaus BFA
10:00
Vilniaus BFA B
:
Vilniaus BFA
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Granitas
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Granitas
13:00
FK Ataka
:
FK Žalgiris
13:00
FK Ataka
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:30
FK Ataka
:
FA Panevėžys-PRSSG
09:30
FK Ataka
:
FA Panevėžys-PRSSG
11:00
Visagino BFA
:
FK Žalgiris
11:00
Visagino BFA
:
FK Žalgiris
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Granitas
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Granitas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Jonava
:
FA Kaunas
13:00
FK Jonava
:
FA Kaunas
13:00
Be1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
Be1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilnius Football Academy
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilnius Football Academy
13:00
Vilniaus BFA
:
FM Fortūna
13:00
Vilniaus BFA
:
FM Fortūna
13:00
FK Granitas
:
FK Žalgiris
13:00
FK Granitas
:
FK Žalgiris
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
Klaipėdos FM
:
FK Babrungas
11:00
Klaipėdos FM
:
FK Babrungas
13:00
FK Gintaras
:
FK Banga
13:00
FK Gintaras
:
FK Banga
13:00
FA Šiauliai
:
FC Džiugas
13:00
FA Šiauliai
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Be1 NFA
:
FK Garliava
13:00
Be1 NFA
:
FK Garliava
13:00
VJFM Fortūna
:
Nevėžis
13:00
VJFM Fortūna
:
Nevėžis
13:00
Marijampolės FC
:
Marijampolė City
13:00
Marijampolės FC
:
Marijampolė City

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Vilnius
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Vilnius
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Granitas
:
Vilnius Football Academy B
13:00
FK Granitas
:
Vilnius Football Academy B
13:00
FK Ataka
:
Visagino BFA
13:00
FK Ataka
:
Visagino BFA
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
Klaipėdos FM
:
FK Babrungas
11:00
Klaipėdos FM
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
MFA Bitės
:
Vilnius Football Academy B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FK Ataka
:
FM Fortūna
11:00
FK Ataka
:
FM Fortūna
13:00
FA-FM Ateitis
:
Utenos Utenis
13:00
FA-FM Ateitis
:
Utenos Utenis
13:00
ESFA
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
ESFA
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Visagino BFA
:
Vilniaus BFA
13:00
Visagino BFA
:
Vilniaus BFA
16:00
FK Žalgiris
:
FA Panevėžys-PRSSG
16:00
FK Žalgiris
:
FA Panevėžys-PRSSG

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 704

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 199

    rungtynės