Rungtynės 2024-05-12

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
Kelmės VJSM
:
FA Šiauliai C
-
12:00
-
Raseinių KKSC
:
FA Šiauliai
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
Akmenės r. SC
:
Pasvalio FC
-
13:00
-
Pakruojo r. SC
:
FK Saned
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
-
FA Šiauliai B
:
Kuršėnų SM
-
13:00
-
Akmenės r. SC
:
Kelmės VJSM
-
13:00
-
Kelmės SC B
:
FA Šiauliai C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Dembava
:
FA Gintra
-
12:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
Radviliškio ŠSPC
-
12:00
-
FK Ekranas
:
Radviliškio ŠSPC B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
-
FK Ekranas
:
Pasvalio FC
-
14:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
Radviliškio ŠSPC
-

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
:
-
13:00
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Rotalis
:
FK Ataka C
-
12:00
-
FK Ataka B
:
FK Margiris
-
12:00
-
FK Viltis
:
Vilnius Football Academy
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
MFA Bitės
:
Vilnius Football Academy
-
12:00
-
FM Žaibas
:
SK Nemenčinė
-
12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
FA-FM Ateitis
-
12:00
-
FM Nikė
:
FK Ketera
-
12:00
-
FK Vilnius
:
FK Margiris
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
MFA Bitės
:
Vilnius Football Academy B
-
12:00
-
FM Žaibas
:
FA Trakai
-
12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
FK Ataka
-
12:00
-
FM Nikė
:
FK Ataka B
-
12:00
-
FK Žalgiris
:
FK Ketera
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
FK Margiris
:
FA Trakai
-
11:00
-
Vilnius Football Academy B
:
FK Ataka B
-
11:00
-
FK Žalgiris
:
FK Ataka C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Viltis
:
FK Vilnius
-
12:00
-
FM Žaibas
:
FK Ataka D
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FC Džiugas B
:
Klaipėdos KFA
-
12:00
-
FK Atmosfera
:
FK Gintaras
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
FK Banga B
:
Šilalės SM
-
12:00
-
FA Tauras
:
FK Šilutė
-
12:00
-
Tauragės SC
:
Jurbarko SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Kazlų Rūdos SC
:
Kauno Žalgirio FA B
-
12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
VJFM Ąžuolas
-
12:00
-
FK Vidzgiris
:
FK Mairas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
Radviliškio ŠSPC
-
12:00
-
Akmenės r. SC
:
Biržų r. KKSC
-
12:00
-
FA Šiauliai C
:
FA Šiauliai B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos FM C
:
FK Gintaras B
-
12:00
-
Klaipėdos FM B
:
FK Babrungas
-
12:00
-
Minijos FA
:
FK Gintaras
-
12:00
-
Klaipėdos KFA
:
FK Šilutė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
VJFM Fortūna
:
Kazlų Rūdos SC
-
12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
Sveikata VSM
-
12:00
-
FK Jonava
:
VJFM Ąžuolas
-
12:00
-
Prienų FM
:
FMK Lituanica Domeikava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
Klaipėdos KFA
:
Klaipėdos FM B
-
11:00
-
FK Banga B
:
Kretingos FM
-
11:00
-
Palangos SC
:
Minijos FA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
FK Babrungas
:
FK Šilutė
-
13:00
-
FC Džiugas
:
Jurbarko SC
-
13:00
-
Tauragės SC
:
Šilalės SM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Kauno Žalgirio FA B
:
FA Dainava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
FA Kaunas
:
FMK Lituanica
-
13:00
-
FK Jonava
:
FMK Lituanica Domeikava
-
13:00
-
FA Dainava
:
Prienų FM
-
13:00
-
Sveikata VSM
:
VJFM Ąžuolas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos FM B
:
FA Tauras
-
12:00
-
Klaipėdos KFA
:
FK Gintaras
-
12:00
-
Jurbarko SC
:
FK Šilutė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos FM C
:
Tauragės SC
-
12:00
-
Klaipėdos FM B
:
FK Banga B
-
12:00
-
Klaipėdos KFA
:
FK Šilutė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Varėnos SC
:
FM Vienybė
-
12:00
-
FK Jonava
:
FMK Lituanica
-
12:00
-
FK Garliava B
:
Kaišiadorių ŠSC
-
12:00
-
Sveikata VSM
:
Marijampolė City
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Žalgiris
:
FM Žaibas
-
12:00
-
FK Ataka C
:
FK Ataka B
-

kovas 2024

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

balandis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

gegužė 2024

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 295

    žaidėjai

  • 648

    komandos

  • 363

    varžybos

  • 12 908

    rungtynės