Rungtynės 2024-05-12

Women's Baltic League 2024 (Main Round)

14:00
-
Saku Sporting
:
SFK Rīga
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
Kelmės VJSM
:
FA Šiauliai C
12:00
Raseinių KKSC
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
Akmenės r. SC
:
Pasvalio FC
13:00
Pakruojo r. SC
:
FK Saned

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
FA Šiauliai B
:
Kuršėnų SM
13:00
Akmenės r. SC
:
Kelmės VJSM
13:00
Kelmės SC B
:
FA Šiauliai C

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Radviliškio ŠSPC

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
FK Ekranas
:
Pasvalio FC
14:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Radviliškio ŠSPC

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

13:00
6
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
0
:
1
15:00
4
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024

16:00
1
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
2
( 11 )
:
2
( 12 )

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

10:30
1
:
3
14:00
0
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

11:00
7
:
1
13:00
2
:
1

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
Rotalis
:
FK Ataka C
12:00
FK Viltis
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:45
SK Nemenčinė
:
MFA Bitės
12:00
FM Nikė
:
FK Ketera
12:00
FK Vilnius
:
FK Margiris

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:45
SK Nemenčinė
:
MFA Bitės
12:00
FM Vilniaus Vytis
:
FK Ataka
12:00
FM Nikė
:
FK Ataka B
12:00
FK Žalgiris
:
FK Ketera

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FK Margiris
:
FA Trakai
11:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Ataka B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Viltis
:
FK Vilnius
12:00
FM Žaibas
:
FK Ataka D

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FC Džiugas B
:
Klaipėdos KFA
12:00
FK Atmosfera
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
FK Banga B
:
Šilalės SM
12:00
Tauragės SC
:
Jurbarko SC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kazlų Rūdos SC
:
Kauno Žalgirio FA B
12:00
Kaišiadorių ŠSC
:
VJFM Ąžuolas
12:00
FK Vidzgiris
:
FK Mairas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Radviliškio ŠSPC
12:00
Akmenės r. SC
:
Biržų r. KKSC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Minijos FA
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
VJFM Fortūna
:
Kazlų Rūdos SC
12:00
FK Jonava
:
VJFM Ąžuolas
12:00
Prienų FM
:
FMK Lituanica Domeikava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FK Banga B
:
Kretingos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
FK Babrungas
:
FK Šilutė
13:00
Tauragės SC
:
Šilalės SM

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kauno Žalgirio FA B
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
FA Kaunas
:
FMK Lituanica
13:00
FK Jonava
:
FMK Lituanica Domeikava
13:00
FA Dainava
:
Prienų FM
13:00
Sveikata VSM
:
VJFM Ąžuolas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Jurbarko SC
:
FK Šilutė

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Klaipėdos KFA
:
FK Šilutė

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Varėnos SC
:
FM Vienybė
12:00
FK Jonava
:
FMK Lituanica
12:00
FK Garliava B
:
Kaišiadorių ŠSC

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Žalgiris
:
FM Žaibas
12:00
FK Ataka C
:
FK Ataka B

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 620

    žaidėjai

  • 667

    komandos

  • 383

    varžybos

  • 13 782

    rungtynės