Rungtynės 2024-05-26

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
Raseinių KKSC
:
Kuršėnų SM
12:00
FA Šiauliai
:
FA Šiauliai C

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
Pakruojo r. SC
:
FA Šiauliai B
13:00
FK Saned
:
Pasvalio FC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
Raseinių KKSC
:
Kelmės VJSM

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
FA Šiauliai D
:
Radviliškio ŠSPC

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024

13:00
3
:
0

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos

13:00
0
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

16:00
2
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
0
:
8

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

10:00
20
:
0
13:00
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

11:00
0
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

10:30
0
:
2

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

16:00
5
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

13:00
14
:
1

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

15:00
6
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

08:45
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA B
08:45
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
ESFA
:
Visagino BFA
13:00
ESFA
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:00
FK Ataka C
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
MFA Bitės
:
FA-FM Ateitis
12:00
FM Vilniaus Vytis
:
FK Margiris
12:00
FM Nikė
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FM Nikė
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
Vilnius Football Academy B
:
FM Fortūna
11:00
FK Žalgiris
:
FA Trakai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Ketera
:
FK Ataka D

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FC Džiugas C
:
FK Gintaras
12:00
FC Džiugas B
:
FK Atmosfera

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
FK Banga B
:
FK Šilutė
12:00
Šilalės SM
:
Jurbarko SC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
VJFM Ąžuolas
:
Kauno Žalgirio FA B
12:00
Kazlų Rūdos SC
:
Druskininkų SC
12:00
Kaišiadorių ŠSC
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA Šiauliai B
12:00
Akmenės r. SC
:
FA Šiauliai C

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
VJFM Fortūna
:
Sveikata VSM
12:00
Kazlų Rūdos SC
:
VJFM Ąžuolas
12:00
FK Jonava
:
FMK Lituanica
12:00
FA Dainava
:
FMK Lituanica Domeikava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
KFA B
:
Kretingos FM
11:00
Klaipėdos KFA
:
Minijos FA
11:00
FK Banga B
:
Palangos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
FK Babrungas - Rietavas
:
Jurbarko SC
17:00
Šilalės SM
:
FK Babrungas - Rietavas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
FA Kaunas
:
FMK Lituanica Domeikava
13:00
FMK Lituanica
:
Prienų FM
13:00
FK Jonava
:
VJFM Ąžuolas
13:00
FA Dainava
:
Sveikata VSM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Minijos FA
:
FA Tauras
12:00
Klaipėdos KFA
:
Jurbarko SC
13:00
Klaipėdos FM B
:
Jurbarko SC

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Klaipėdos KFA
:
Tauragės SC

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Varėnos SC
:
FMK Lituanica
12:00
FM Vienybė
:
Kaišiadorių ŠSC
12:00
FK Jonava
:
Marijampolė City

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 693

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 199

    rungtynės