Rungtynės 2024-05-26

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
Raseinių KKSC
:
Kuršėnų SM
-
12:00
-
FA Šiauliai
:
FA Šiauliai C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
Pakruojo r. SC
:
FA Šiauliai B
-
13:00
-
FK Saned
:
Pasvalio FC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
-
Raseinių KKSC
:
Kelmės VJSM
-
13:00
-
FA Šiauliai B
:
FA Šiauliai C
-
13:00
-
Akmenės r. SC
:
Kelmės SC B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FA Šiauliai D
:
Radviliškio ŠSPC
-
12:00
-
FK Dembava
:
Radviliškio ŠSPC B
-

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
:
-
15:00
-
:
-

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

11:00
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
ESFA
:
Visagino BFA
-
13:00
-
ESFA
:
Visagino BFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Rotalis
:
FK Margiris
-
12:00
-
FK Ataka C
:
FK Vilnius
-
12:00
-
FK Ataka B
:
Vilnius Football Academy
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
SK Nemenčinė
:
Vilnius Football Academy
-
12:00
-
MFA Bitės
:
FA-FM Ateitis
-
12:00
-
FM Žaibas
:
FK Ketera
-
12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
FK Margiris
-
12:00
-
FM Nikė
:
FK Vilnius
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
SK Nemenčinė
:
FA Trakai
-
12:00
-
MFA Bitės
:
FK Ataka
-
12:00
-
FM Žaibas
:
FK Ataka B
-
12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
FK Ketera
-
12:00
-
FM Nikė
:
FK Žalgiris
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
Vilnius Football Academy B
:
FM Fortūna
-
11:00
-
FK Žalgiris
:
FA Trakai
-
11:00
-
FK Ataka C
:
FK Ataka B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Ketera
:
FK Ataka D
-
12:00
-
FK Viltis
:
FK Ataka E
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos FM C
:
Klaipėdos KFA
-
12:00
-
FC Džiugas C
:
FK Gintaras
-
12:00
-
FC Džiugas B
:
FK Atmosfera
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
FK Banga B
:
FK Šilutė
-
12:00
-
Šilalės SM
:
Jurbarko SC
-
12:00
-
FA Tauras
:
Tauragės SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
VJFM Ąžuolas
:
Kauno Žalgirio FA B
-
12:00
-
Kazlų Rūdos SC
:
Druskininkų SC
-
12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
FA Dainava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Pakruojo r. SC
:
Biržų r. KKSC
-
12:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA Šiauliai B
-
12:00
-
Akmenės r. SC
:
FA Šiauliai C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos FM C
:
FK Gintaras
-
12:00
-
Klaipėdos FM B
:
FK Šilutė
-
12:00
-
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
VJFM Fortūna
:
Sveikata VSM
-
12:00
-
Kazlų Rūdos SC
:
VJFM Ąžuolas
-
12:00
-
FK Jonava
:
FMK Lituanica
-
12:00
-
FA Dainava
:
FMK Lituanica Domeikava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
KFA B
:
Kretingos FM
-
11:00
-
Klaipėdos KFA
:
Minijos FA
-
11:00
-
FK Banga B
:
Palangos SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
FK Babrungas - Rietavas
:
Jurbarko SC
-
13:00
-
FK Babrungas
:
Šilalės SM
-
13:00
-
FC Džiugas
:
Tauragės SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Sveikata VSM
:
FK Mairas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
FA Kaunas
:
FMK Lituanica Domeikava
-
13:00
-
FMK Lituanica
:
Prienų FM
-
13:00
-
FK Jonava
:
VJFM Ąžuolas
-
13:00
-
FA Dainava
:
Sveikata VSM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Minijos FA
:
FA Tauras
-
12:00
-
Klaipėdos FM B
:
FK Šilutė
-
12:00
-
Klaipėdos KFA
:
Jurbarko SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos FM B
:
Kretingos FM
-
12:00
-
Klaipėdos KFA
:
Tauragės SC
-
12:00
-
FK Šilutė
:
FK Banga B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Varėnos SC
:
FMK Lituanica
-
12:00
-
FM Vienybė
:
Kaišiadorių ŠSC
-
12:00
-
FK Jonava
:
Marijampolė City
-
12:00
-
FK Garliava B
:
Sveikata VSM
-

kovas 2024

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

balandis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

gegužė 2024

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 295

    žaidėjai

  • 648

    komandos

  • 363

    varžybos

  • 12 908

    rungtynės