Baltic Youth League U-16 2024 Group Stage (Group A)

Sezonas 2024

  • 6komandos
  • 13žaidėjai
  • 15rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Šeštadienis, 2024-03-02
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
13:004EJL JalgpallihallFC Nomme UnitedFK Žalgiris
15:304-Raasiku FC Joker ja Rae SK ÜMRFS
16:004Rimi Olimpiskais centrsFS MettaVFA Geležinis vilkas
Šeštadienis, 2024-03-09
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
14:005Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisRaasiku FC Joker ja Rae SK ÜM
Šeštadienis, 2024-03-16
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
16:305Pilaitės futbolo maniežasVFA Geležinis vilkasRFS
Sekmadienis, 2024-03-17
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
15:305Rimi Olimpiskais centrsFS MettaFC Nomme United
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-02-1015:00Pilaitės futbolo maniežasFK ŽalgirisVFA Geležinis vilkas
2024-02-1016:15EJL JalgpallihallRaasiku FC Joker ja Rae SK ÜMFC Nomme United
2024-02-1214:00Rimi Olimpiskais centrsRFSFS Metta
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-02-1712:15EJL JalgpallihallFC Nomme UnitedVFA Geležinis vilkas
2024-02-1713:00Kauno Žalgirio FA maniežasFK ŽalgirisRFS
2024-02-1714:30EJL JalgpallihallRaasiku FC Joker ja Rae SK ÜMFS Metta
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-02-2411:30Pilaitės futbolo maniežasVFA Geležinis vilkasRaasiku FC Joker ja Rae SK ÜM
2024-02-2414:00Pilaitės futbolo maniežasFK ŽalgirisFS Metta
2024-02-2417:00EJL JalgpallihallFC Nomme UnitedRFS
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-03-0213:00EJL JalgpallihallFC Nomme UnitedFK Žalgiris
2024-03-0215:30-Raasiku FC Joker ja Rae SK ÜMRFS
2024-03-0216:00Rimi Olimpiskais centrsFS MettaVFA Geležinis vilkas
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-03-0914:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisRaasiku FC Joker ja Rae SK ÜM
2024-03-1616:30Pilaitės futbolo maniežasVFA Geležinis vilkasRFS
2024-03-1715:30Rimi Olimpiskais centrsFS MettaFC Nomme United

Lentelė - Baltic Youth League U-16 2024 Group Stage (Group A)

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FK Žalgiris5311176+1110
2.FC Nomme United5311188+1010
3.VFA Geležinis vilkas5221121208
4.RFS52121410+47
5.FS Metta52121619-37
6.Raasiku FC Joker ja Rae SK ÜM5005527-220