Rungtynės 2023-09-02

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024

13:00
5
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

11:00
4
:
0

Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024

18:30
6
:
1

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Be1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
Be1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FA Dainava
:
Nevėžis
13:00
FA Dainava
:
Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos FM B
13:00
FA Šiauliai
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Babrungas
:
FK Banga
13:00
FK Babrungas
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:00
FK Žalgiris
:
Vilniaus BFA
12:00
FK Žalgiris
:
Vilniaus BFA
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FK Granitas
:
Vilniaus BFA B
13:00
FK Granitas
:
Vilniaus BFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FA Šiauliai
:
FK Ekranas
11:00
FA Šiauliai
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
FK Žalgiris
:
Vilniaus BFA B
10:00
FK Žalgiris
:
Vilniaus BFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FA Šiauliai
:
FK Banga
11:00
FA Šiauliai
:
FK Banga
11:00
FA Tauras
:
FK Babrungas
11:00
FA Tauras
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

10:15
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy
10:15
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

10:00
ESFA
:
Vilniaus BFA B
10:00
ESFA
:
Vilniaus BFA B
13:00
Utenos Utenis
:
Vilniaus BFA C
13:00
Utenos Utenis
:
Vilniaus BFA C

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Šiauliai B
:
FK Gintaras
13:00
FA Šiauliai B
:
FK Gintaras
13:00
Atmosfera
:
FK Babrungas
13:00
Atmosfera
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Hegelmann
:
Marijampolės FC
13:00
FC Hegelmann
:
Marijampolės FC
13:00
FK Garliava
:
Marijampolė City
13:00
FK Garliava
:
Marijampolė City
13:00
Nevėžis
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:30
FA-FM Ateitis
:
Vilnius Football Academy
12:30
FA-FM Ateitis
:
Vilnius Football Academy
13:00
FK Granitas
:
FM Fortūna
13:00
FK Granitas
:
FM Fortūna
13:00
FK Vilnius
:
FK Žalgiris
13:00
FK Vilnius
:
FK Žalgiris
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilnius Football Academy B
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilnius Football Academy B

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Atmosfera
:
FC Džiugas
13:00
Atmosfera
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:00
ESFA
:
FK Ataka
12:00
ESFA
:
FK Ataka
13:00
Utenos Utenis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
Utenos Utenis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

sausis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  • 9 561

    žaidėjai

  • 655

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 329

    rungtynės