Rungtynės 2024-05-01

Topo centras Euronics moterų I lyga

18:15
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

10:30
FA Šiauliai D
:
FK Dembava
12:00
FK Dembava
:
FA Gintra

Baltic Youth League play-off round U-15 2024

14:00
6
RFS
:
2
14:00
4
FS Metta
:
Tallinna FC Flora
1

Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2023m. sezonas

19:00
1
:
1
20:00
3
:
3

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024

13:00
1
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

14:00
2
:
6

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

13:30
11
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
1
:
5
17:00
0
:
5

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

12:00
0
( 4 )
:
0
( 2 )

Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024

14:00
0
:
3

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

14:00
Nevėžis
:
Be1 NFA
14:00
Nevėžis
:
Be1 NFA

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Marijampolės FC
:
FK Jonava
13:00
Marijampolės FC
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FM Fortūna
:
Vilnius Football Academy
13:00
FM Fortūna
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
Klaipėdos FM
:
FK Banga
11:00
Klaipėdos FM
:
FK Banga
12:15
Atmosfera
:
FK Ekranas
12:15
Atmosfera
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Banga
:
Klaipėdos FM
13:00
FK Banga
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

09:00
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis
09:00
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

17:30
Atmosfera
:
FK Banga
17:30
Atmosfera
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:30
SK Nemenčinė
:
FM Vilniaus Vytis
11:00
FA-FM Ateitis
:
FK Margiris

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:00
FK Ataka B
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

14:00
Klaipėdos KFA
:
FK Atmosfera

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

10:00
Klaipėdos FM B
:
FK Banga B

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 513

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 278

    rungtynės