Rungtynės 2022-09-09

II lyga 2022 II etapas 11-18 vietos

19:00
2
:
0

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023

17:30
3
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:30
0
( 2 )
:
0
( 4 )

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:10
2
:
9

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

19:00
-
:
-

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

17:00
2
( 6 )
:
2
( 4 )

Merginu Elitinės lygos U-15 divizionas 2022/2023

18:00
0
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

16:00
Klaipėdos KFA
:
FA Šiauliai
16:00
Klaipėdos KFA
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

19:00
Marijampolės FC
:
FC Hegelmann
19:00
Marijampolės FC
:
FC Hegelmann

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FC Hegelmann
:
Jonava
17:00
FC Hegelmann
:
Jonava
17:00
BE1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
17:00
BE1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
17:30
Marijampolės FC
:
FK Garliava
17:30
Marijampolės FC
:
FK Garliava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
FA-FM Ateitis
17:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
FA-FM Ateitis
17:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
17:00
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
18:30
VFA Geležinis Vilkas
:
FA Panevėžys-PRSSG
18:30
VFA Geležinis Vilkas
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
FK Gintaras
:
Banga
17:00
FK Gintaras
:
Banga
17:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM
17:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM
17:00
FK Atmosfera
:
FA Šiauliai
17:00
FK Atmosfera
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

16:15
Marijampolės FC
:
FK Garliava
16:15
Marijampolės FC
:
FK Garliava
17:00
FC Hegelmann
:
VJFM Fortūna
17:00
FC Hegelmann
:
VJFM Fortūna
17:00
FM Olimpas
:
Kauno Žalgirio FA
17:00
FM Olimpas
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

17:00
Klaipėdos KFA
:
FC Džiugas
17:00
Klaipėdos KFA
:
FC Džiugas
17:00
FK Babrungas
:
Minijos FA
17:00
FK Babrungas
:
Minijos FA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

13:00
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis
13:00
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis
17:00
Vilnius Football Academy
:
FK Vilnius
17:00
Vilnius Football Academy
:
FK Vilnius
17:00
FK Granitas
:
Talentų FA-FK Riteriai
17:00
FK Granitas
:
Talentų FA-FK Riteriai
19:30
VFA Geležinis Vilkas
:
Vilniaus BFA B
19:30
VFA Geležinis Vilkas
:
Vilniaus BFA B

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 319

    žaidėjai

  • 564

    komandos

  • 235

    varžybos

  • 13 993

    rungtynės