Rungtynės 2022-09-17

II lyga 2022 II etapas 1-10 vietos

13:00
1
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

10:00
3
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2022/2023

18:30
3
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

11:00
1
:
5

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

17:00
0
( 2 )
:
0
( 4 )

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

13:00
1
:
3

2022 m. LFF III lygos PAFF pirmenybės „Komex“ taurei laimėti

17:00
4
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
FA Marijampolė City
:
FA Dainava
13:00
FA Marijampolė City
:
FA Dainava
13:00
BE1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
BE1 NFA
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
FA Utenis
:
FK Granitas
13:00
FA Utenis
:
FK Granitas
13:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis Vilkas
13:00
FK Žalgiris
:
VFA Geležinis Vilkas
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FA-FM Ateitis
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

13:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM
13:00
FC Džiugas
:
Klaipėdos FM

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Nevėžis
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Nevėžis
13:00
BE1 NFA
:
FC Hegelmann
13:00
BE1 NFA
:
FC Hegelmann
13:00
FK Garliava
:
Marijampolės FC
13:00
FK Garliava
:
Marijampolės FC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

11:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA-FM Ateitis
11:00
VFA Geležinis Vilkas
:
FA-FM Ateitis
13:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
VFA Geležinis Vilkas
13:00
Talentų FA-FK Riteriai
:
VFA Geležinis Vilkas
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Žalgiris
13:00
FA-FM Ateitis
:
FK Žalgiris
15:00
Vilniaus BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
15:00
Vilniaus BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

13:00
Klaipėdos FM
:
Banga
13:00
Klaipėdos FM
:
Banga
13:00
FK Babrungas
:
FA Šiauliai
13:00
FK Babrungas
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

09:30
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA B
09:30
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regionas PRO 2022/2023 Geras

09:30
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA
09:30
FA-FM Ateitis
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

11:00
FM Ataka
:
FK Ketera

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

17:15
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
FK Viltis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

10:00
FM Ataka
:
FK Margiris
11:00
FK Granitas
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

10:45
FK Žalgiris
:
FM Vilniaus Vytis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

12:40
FK Ataka E
:
FK Ataka C

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  • 12 319

    žaidėjai

  • 564

    komandos

  • 235

    varžybos

  • 13 993

    rungtynės