Rungtynės 2022-10-13

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
Vilnius Football Academy
:
FM Liepsna
-
16:00
-
FK Vilnius
:
FK Ketera
-
16:00
-
FM Nikė
:
FM Ataka
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
MFA Bitės
:
FA Utenis B
-
16:00
-
VFA Geležinis Vilkas B
:
FK Viltis
-
16:00
-
FK Granitas B
:
Elektrėnų sav. futbolo akademija
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
-
Minijos FA
:
Banga
-
16:00
-
Mažeikių SM
:
Tauragės SC
-
16:00
-
FC Džiugas B
:
Klaipėdos FM C
-
16:00
-
FK Babrungas
:
Minijos FA B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
Vilnius Football Academy
:
FA Utenis
-
16:00
-
FK Vilnius
:
FK Margiris
-
16:00
-
FK Granitas
:
FM Ataka
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Rytų regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
FK Ataka C
:
FM Žaibas
-
16:00
-
Rotalis
:
FM Ataka B
-
16:00
-
FM Fortūna B
:
Elektrėnų sav. futbolo akademija
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
Minijos FA
:
FK Babrungas
-
16:00
-
FC Kuršiai
:
Šilutė
-
16:00
-
Klaipėdos FM B
:
Klaipėdos KFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmens Vakarų Regiono B grupė 2022/2023

16:00
-
FC "Džiugas"
:
Banga
-
16:00
-
Tauragės SC
:
Šilalės SM
-
16:00
-
FK Atmosfera
:
FA Tauras
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
FA Utenis
-
16:00
-
FK Vilnius
:
FK Margiris
-
16:00
-
FK Žalgiris
:
FM Ataka
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Rytų regionio B grupė 2022/2023

16:00
-
FM Fortūna B
:
FM Nikė
-
16:00
-
FK Margiris B
:
MFA Bitės
-
16:00
-
FM Žaibas
:
FK Ketera
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

16:00
-
Klaipėdos FM B
:
FK Banga B
-
16:00
-
Klaipėdos FM C
:
Šilutė
-
16:00
-
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FM Ataka
:
FK Žalgiris
-
16:00
-
Elektrėnų sav. futbolo akademija
:
FA Utenis
-
16:00
-
Vilnius Football Academy
:
FM Vilniaus Vytis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens B grupė 2022/2023

16:00
-
MFA Bitės
:
FM Žaibas
-
16:00
-
FM Fortūna B
:
ESFA B
-
16:00
-
FM Vilniaus Vytis B
:
FM Ataka B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Rytų regiono C grupė 2022/2023

16:00
-
FK Ataka E
:
Vilnius Football Academy B
-
16:00
-
FA Trakai
:
FK Ataka D
-
16:00
-
FK Ketera
:
FK Ataka C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmens Vakarų regiono A grupė 2022/2023

16:00
-
FC Džiugas B
:
FK Gintaras
-
16:00
-
Klaipėdos FM B
:
Tauragės SC
-
16:00
-
FK Banga B
:
FA Tauras
-

liepa 2022

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

lapkritis 2022

PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

gruodis 2022

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

sausis 2023

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

vasaris 2023

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
  • 12 311

    žaidėjai

  • 564

    komandos

  • 235

    varžybos

  • 13 977

    rungtynės