Rungtynės 2023-09-24

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
Kelmės VJSM
:
FA Šiauliai C
12:00
Raseinių KKSC
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
Akmenės r. SC
:
Pasvalio FC
13:00
Pakruojo r. SC
:
FK Saned

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
FA Šiauliai C
:
Kuršėnų SM
13:00
Kelmės SC B
:
Raseinių KKSC
13:00
Akmenės r. SC
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
Radviliškio ŠSPC B
:
FA Gintra
12:00
FK Ekranas
:
FA Šiauliai D

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

14:00
Kuršėnų SM
:
FA Gintra
14:00
FA Šiauliai
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
Radviliškio ŠSPC
:
FK Dembava
14:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas

12:00
0
:
3

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024

14:00
5
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
3
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

11:00
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
3
:
0
14:00
2
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

13:00
10
:
0
13:00
1
:
6

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

14:00
1
:
0

Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024

12:30
6
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:30
Vilniaus BFA B
:
VFA Geležinis vilkas
11:30
Vilniaus BFA B
:
VFA Geležinis vilkas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
FM Vilniaus Vytis
:
Vilniaus BFA
10:00
FM Vilniaus Vytis
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

14:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilnius Football Academy
14:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilnius Football Academy

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

14:30
FK Vilnius
:
Visagino BFA
14:30
FK Vilnius
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Margiris
:
FK Viltis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Vilnius
:
SK Nemenčinė
12:00
FM Vilniaus Vytis
:
FM Žaibas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FM Vilniaus Vytis
:
FM Žaibas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FK Ataka B
:
FM Fortūna
11:00
FK Ataka C
:
FK Margiris
11:00
FK Žalgiris
:
Vilnius Football Academy B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
Klaipėdos KFA
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
FK Banga B
:
Šilalės SM
12:00
Tauragės SC
:
Jurbarko SC
17:00
FA Tauras
:
FK Šilutė

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FA Dainava
:
Kauno Žalgirio FA B
12:00
FK Mairas
:
Druskininkų SC
12:00
FK Vidzgiris
:
VJFM Ąžuolas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
Pakruojo r. SC
:
Akmenės r. SC
12:00
Radviliškio ŠSPC
:
FA Šiauliai C
12:00
Biržų r. KKSC
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
Klaipėdos KFA
:
FK Gintaras B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Jonava
:
VJFM Fortūna
12:00
VJFM Ąžuolas
:
FMK Lituanica Domeikava
12:00
FM Olimpas
:
FMK Lituanica

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
KFA B
:
FK Banga B
11:00
Kretingos FM
:
Minijos FA

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
FK Babrungas - Rietavas
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Vidzgiris
:
FK Mairas
12:00
Kauno Žalgirio FA B
:
Sveikata VSM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
FK Jonava
:
FA Kaunas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Šilutė
:
FA Tauras
12:00
Jurbarko SC
:
Palangos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA
12:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Banga B
:
Kretingos FM
12:00
Klaipėdos KFA
:
Klaipėdos FM B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Jonava
:
Varėnos SC
12:00
FM Vienybė
:
FK Garliava B
12:00
Kaišiadorių ŠSC
:
Marijampolė City

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

11:00
FK Ataka C
:
FM Žaibas

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

sausis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  • 9 617

    žaidėjai

  • 667

    komandos

  • 383

    varžybos

  • 13 873

    rungtynės