Rungtynės 2023-10-29

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
FA Šiauliai C
:
Kelmės VJSM
12:00
FA Šiauliai
:
Raseinių KKSC

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
Pasvalio FC
:
Akmenės r. SC
13:00
FK Saned
:
Pakruojo r. SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
Kelmės VJSM
:
Raseinių KKSC
13:00
FA Šiauliai C
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
Radviliškio ŠSPC
:
FA Šiauliai D
12:00
Radviliškio ŠSPC B
:
FK Dembava

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

10:30
3
( 1 )
:
3
( 3 )

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
6
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

15:00
20
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

08:40
Vilniaus BFA B
:
FK Ataka
08:40
Vilniaus BFA B
:
FK Ataka

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

16:00
FK Vilnius
:
FK Ekranas
16:00
FK Vilnius
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

09:30
Vilnius Football Academy
:
FK Ataka B
12:00
FK Margiris
:
Rotalis

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:30
FM Žaibas
:
Vilnius Football Academy B
12:00
Vilnius Football Academy B
:
MFA Bitės
12:00
FA Trakai
:
FM Žaibas
12:00
FK Ataka B
:
FM Nikė

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka D
:
FK Ketera
12:00
FK Ataka E
:
FK Viltis

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
Šilalės SM
:
FK Banga B
12:00
Jurbarko SC
:
Tauragės SC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

10:00
Kauno Žalgirio FA B
:
VJFM Ąžuolas
12:00
Druskininkų SC
:
Kazlų Rūdos SC
12:00
FA Dainava
:
Kaišiadorių ŠSC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
Biržų r. KKSC
:
Pakruojo r. SC
12:00
FA Šiauliai B
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM C
12:00
Klaipėdos KFA
:
Minijos FA

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
VJFM Fortūna
:
Prienų FM
12:00
FA Dainava
:
FMK Lituanica

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
Kretingos FM
:
KFA B
11:00
Minijos FA
:
Klaipėdos KFA

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
Jurbarko SC
:
FK Babrungas - Rietavas
13:00
Šilalės SM
:
FK Babrungas
13:00
Tauragės SC
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Mairas
:
Sveikata VSM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
FMK Lituanica Domeikava
:
FA Kaunas
13:00
Prienų FM
:
FMK Lituanica
13:00
VJFM Ąžuolas
:
FK Jonava
13:00
Sveikata VSM
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
FA Tauras
:
Minijos FA
12:00
Jurbarko SC
:
Klaipėdos KFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Vilniaus BFA
:
FK Žalgiris
10:00
Vilniaus BFA
:
FK Žalgiris

liepa 2023

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

gruodis 2023

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

vasaris 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
  • 9 431

    žaidėjai

  • 654

    komandos

  • 372

    varžybos

  • 13 270

    rungtynės