Topo centras Euronics moteru I lyga Sezonas 2024

FC Hegelmann B
Kaunas

  • 3pozicija
  • 6taškai
  • 9:3įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-06-21
18:15
Topo centras Euronics moterų I lygaFK ŽalgirisFC Hegelmann B
-:-
2024-06-07
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BFC Džiugas
-:-
2024-05-24
17:00
Topo centras Euronics moterų I lygaMFA Žalgiris B-MRUFC Hegelmann B
-:-
2024-05-10
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BFK Saned B
-:-
2024-04-19
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFK Gintra BFC Hegelmann B
-:-
2024-04-12
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BFK Babrungas
2024-03-27
18:00
Topo centras Euronics moterų I lygaMFA BitėsFC Hegelmann B
2024-03-22
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BUtenos Utenis

Lentelė - Topo centras Euronics moterų I lyga

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FA Šiauliai-ŠSG3201277+206
2.MFA Žalgiris B-MRU220080+86
3.FC Hegelmann B320193+66
4.FK Gintra B220094+56
5.FK Vilkija320175+26
6.Utenos Utenis3102164+123
7.FK Žalgiris2101111+103
8.FC Džiugas2101178+93
9.FK Nevėžis21014403
10.MFA Bitės21016603
11.FK Babrungas3102311-83
12.FK Šešupė2002021-210
13.FK Saned B3003245-430