„Gintra-Universitetas“ pasiekė rekordinę pergalę Europoje

Lietuvos čempionės galingai startavo UEFA Moterų Čempionų lygos 7 grupės atrankos turnyre, kuris vyksta Airijoje. Šiaulių „Gintra-Universitetas“ rekordine persvara 13:0 (7:0) sutriuškino varžoves iš Moldovos.

Iš viso šiaulietės atliko net 24 smūgius į vartus.

Pirmas įvartis į ARF „Criuleni“ vartus krito 9 minutę, kai pasižymėjo Tatjana Kozyrenko. Ukrainietė jau pirmajame kėlinyje pelnė „hetriką", o įvarčių paradą pratęsė Zenatha Coleman, Ana Alekperova, Simona Veličkaitė ir Dovilė Gailevičiūtė.

Po pertraukos Lietuvos čempionės nestabdė apsukų puolime. 60 minutę T. Kozyrenko pelnė savo ketvirtą įvartį, o tikslius smūgius dar atliko D. Gailevičiūtė, S. Veličkaitė, Z. Coleman. Vieną įvartį moldavės įsimušė į savo vartus, rungtynes šiaulietės laimėjo 13 įvarčių persvara.

Sekančias rungtynes Lietuvos čempiones žais ketvirtadienį, 21 valandą su atrankos turnyro šeimininke, Veksfordo „Youths“ komanda.

Rungtynių statistika

„Gintra-Universitetas“ - „Criuleni“ 13:0 (7:0)
Voterfordo regioninis sporto centras
Teisėja – Eleni Antoniou (Graikija)
Įvarčiai: 9, 17, 32 ir 60 min. Tatjana Kozyrenko, 12 ir 89 min. Zenatha Coleman, 25 min. (iš 11 m baudinio) Ana Alekperova, 29, 72 ir 88 min. Simona Veličkaitė, 41 ir 70 min. Gailevičiūtė („Gintra-Universitetas“); 81 min. (į savus vartus) Elena Bozu („Criuleni“).
Įspėta: 25 min. Diana Loghin („Criuleni“)

„Gintros-Universiteto“ sudėtis: Greta Kaselytė, Algimantė Mikutaitė (46 min. Samanta Karasiovaitė), Ana Jelenčič (58 min. Ugnė Šmitaitė), Laetitia Chapeh Yimga, Dovilė Gailevičiūtė, Liucija Vaitukaitytė, Ana Alekperova, Vestina Neverdauskaitė, Simona Veličkaitė, Zenatha Coleman, Tatjana Kozyrenko (66 min. Thomalina Adams).