LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

Sezonas 2024

  • 7komandos
  • 62žaidėjai
  • 63rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Sekmadienis, 2024-04-14
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:0015Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKlaipėdos FM C
Pirmadienis, 2024-04-15
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
17:0015Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM B
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-08-2013:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaKlaipėdos FM C
2023-08-2117:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM B
2023-10-0110:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaAtmosferaKlaipėdos KFA
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-08-2317:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM CAtmosfera
2023-08-2413:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAMinijos FA
2023-11-0817:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Banga
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-08-3011:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BKlaipėdos FM C
2023-09-0313:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaMinijos FA
2023-09-0313:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos KFA
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-09-0819:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM CFK Saned
2023-09-1010:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAFK Banga
2023-09-1019:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAAtmosfera
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-09-1317:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM CKlaipėdos KFA
2023-09-1611:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BMinijos FA
2023-09-1713:00Žagarės miesto stadionasFK SanedAtmosfera
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-09-2016:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAKlaipėdos FM B
2023-09-2413:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Saned
2023-09-2413:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaAtmosferaFK Banga
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-09-2716:30Mažeikių stadionas dirbtinė dangaAtmosferaKlaipėdos FM B
2023-09-2817:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM C
2023-10-0115:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaFK Saned
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-10-0618:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAAtmosfera
2023-10-1318:00Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FM CFK Banga
2023-10-1319:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Saned
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-10-1816:15Mažeikių stadionas dirbtinė dangaAtmosferaKlaipėdos FM C
2023-10-1818:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaKlaipėdos FM B
2023-10-2213:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos KFA
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-10-2717:00Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FM CKlaipėdos FM B
2023-10-2915:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAFK Saned
2023-10-3014:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Banga
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-11-0413:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM C
2023-11-1016:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaKlaipėdos KFA
2023-11-1516:30Mažeikių stadionas dirbtinė dangaAtmosferaMinijos FA
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2023-10-3010:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaAtmosferaFK Saned
2023-11-0312:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM B
2023-11-0717:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAKlaipėdos FM C
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-03-2017:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BKlaipėdos KFA
-:-
2024-03-2413:00Žagarės miesto stadionasFK SanedMinijos FA
2024-03-2413:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaAtmosfera
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-04-0419:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BAtmosfera
2024-04-0519:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM CMinijos FA
2024-04-0713:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFK Banga
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-04-0317:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAAtmosfera
2024-04-1410:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKlaipėdos FM C
2024-04-1517:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM B
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-04-2417:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM CAtmosfera
-:-
2024-04-2711:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Banga
-:-
2024-04-2811:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAMinijos FA
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-05-0411:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BKlaipėdos FM C
-:-
2024-05-0512:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaMinijos FA
-:-
2024-05-0513:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos KFA
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-05-1213:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM CFK Saned
-:-
2024-05-1213:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAFK Banga
-:-
2024-05-1213:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAAtmosfera
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-05-1516:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BMinijos FA
-:-
2024-05-1913:00Žagarės miesto stadionasFK SanedAtmosfera
-:-
2024-05-2217:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM CKlaipėdos KFA
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-05-2513:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaAtmosferaFK Banga
-:-
2024-05-2613:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos KFAKlaipėdos FM B
-:-
2024-05-2613:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Saned
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-06-0213:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM C
-:-
2024-06-0213:00Mažeikių stadionas dirbtinė dangaAtmosferaKlaipėdos FM B
-:-
2024-06-0215:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaFK Saned
-:-

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Klaipėdos FM B11101006510+5532
2.FK Banga13100126215+4731
3.Klaipėdos KFA129003658+5727
4.Minijos FA1260063728+918
5.Klaipėdos FM C1350085343+1015
6.Atmosfera13200112364-416
7.FK Saned12000124141-1370