LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022
Sezonas 2022
- Komanda lyderė
- Vilniaus BFA B
- Rezultatyviausias
- Deividas Liutvinavičius 21
- 11komandos
- 139žaidėjai
- 110rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Trečiadienis, 2022-06-01 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
19:00 | 15 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | VJFM Fortūna | |
Ketvirtadienis, 2022-06-02 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
18:00 | 22 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | Vilniaus BFA B | |
Sekmadienis, 2022-06-05 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
13:00 | 22 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | VJFM Fortūna | |
13:00 | 22 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | FK Pabradė | |
13:00 | 22 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | SK Polonia-Panerys | |
14:00 | 22 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | FK Vidzgiris |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-08-29 | 10:45 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | SK Polonia-Panerys | |
2021-08-29 | 11:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | FK Vidzgiris | |
2021-08-29 | 11:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | VJFM Fortūna | |
2021-08-29 | 13:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | Vilniaus BFA B | |
2021-11-22 | 15:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FK Pabradė | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-09-05 | 11:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Lokomotyvas | |
2021-09-05 | 11:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | FK Jonava | |
2021-09-05 | 11:30 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | Vilniaus BFA B | SK Nemenčinė | |
2021-09-05 | 11:30 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FK Žalgiris B | |
2021-09-05 | 14:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | FK Garliava B | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-09-12 | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | FA-FM Ateitis | |
2021-09-12 | 13:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | FK Vidzgiris | |
2021-09-12 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | Vilniaus BFA B | |
2021-09-12 | 16:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | VJFM Fortūna | |
2021-11-09 | 17:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | FK Pabradė | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-09-19 | 11:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | SK Polonia-Panerys | |
2021-09-19 | 12:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | FK Lokomotyvas | |
2021-10-05 | 17:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | FK Žalgiris B | |
2021-11-14 | 10:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | FK Jonava | |
2021-11-21 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | SK Nemenčinė | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-09-26 | 11:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | FA-FM Ateitis | |
2021-09-26 | 13:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | FK Garliava B | |
2021-09-26 | 15:30 | BFA Arena | Vilniaus BFA B | VJFM Fortūna | |
2021-09-29 | 17:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | FK Vidzgiris | |
2021-10-19 | 17:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Pabradė | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-10-03 | 12:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | SK Nemenčinė | |
2021-10-03 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | FK Žalgiris B | |
2021-10-03 | 13:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FK Lokomotyvas | |
2021-10-03 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | Vilniaus BFA B | |
2021-10-03 | 13:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | SK Polonia-Panerys | |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-10-09 | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA B | FK Vidzgiris | |
2021-10-10 | 10:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | FK Jonava | |
2021-10-10 | 11:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FK Pabradė | |
2021-10-10 | 13:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | FK Garliava B | |
2021-10-10 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FA-FM Ateitis | |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-10-17 | 12:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | Vilniaus BFA B | |
2021-10-17 | 13:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | FK Žalgiris B | |
2021-10-17 | 15:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | SK Polonia-Panerys | |
2021-10-17 | 15:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | SK Nemenčinė | |
2021-11-10 | 16:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | VJFM Fortūna | |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-10-21 | 17:30 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | Vilniaus BFA B | FK Garliava B | |
2021-10-23 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Jonava | |
2021-11-13 | 11:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FA-FM Ateitis | |
2021-11-28 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Vidzgiris | |
2021-11-28 | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FK Lokomotyvas | |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-10-30 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | VJFM Fortūna | |
2021-10-31 | 12:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | FK Pabradė | |
2021-10-31 | 13:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | Vilniaus BFA B | |
2021-10-31 | 13:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | SK Polonia-Panerys | |
2021-10-31 | 18:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | SK Nemenčinė | |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-11-06 | 10:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FK Jonava | |
2021-11-07 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Garliava B | |
2021-11-07 | 13:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | FA-FM Ateitis | |
2021-11-07 | 14:30 | BFA Arena | Vilniaus BFA B | FK Lokomotyvas | |
2021-11-07 | 15:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Žalgiris B | |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-03-19 | 11:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FK Lokomotyvas | |
2022-03-20 | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA B | FK Žalgiris B | |
2022-03-20 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | SK Nemenčinė | |
2022-03-20 | 13:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | FK Garliava B | |
2022-03-20 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Jonava | |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-03-27 | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | VJFM Fortūna | |
2022-03-27 | 13:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | FK Pabradė | |
2022-03-27 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | FA-FM Ateitis | |
2022-03-27 | 13:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | Vilniaus BFA B | |
2022-03-27 | 15:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FK Vidzgiris | |
14. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-04-02 | 16:15 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | FK Jonava | |
2022-04-03 | 10:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | SK Nemenčinė | |
2022-04-03 | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA B | SK Polonia-Panerys | |
2022-04-03 | 13:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | FK Lokomotyvas | |
2022-04-03 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Žalgiris B | |
15. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-04-10 | 13:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | FK Pabradė | |
2022-04-10 | 13:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | FA-FM Ateitis | |
2022-04-10 | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | FK Garliava B | |
2022-04-10 | 14:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | FK Vidzgiris | |
2022-06-01 | 19:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | VJFM Fortūna | |
16. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-04-23 | 15:45 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | FK Žalgiris B | |
2022-04-24 | 11:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | Vilniaus BFA B | |
2022-04-24 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | FK Lokomotyvas | |
2022-04-24 | 13:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | SK Nemenčinė | |
2022-04-24 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | SK Polonia-Panerys | |
17. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-05-01 | 13:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | FK Jonava | |
2022-05-01 | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA B | FK Pabradė | |
2022-05-01 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Vidzgiris | |
2022-05-01 | 13:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | FA-FM Ateitis | |
2022-05-01 | 15:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | FK Garliava B | |
18. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-05-08 | 12:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | SK Polonia-Panerys | |
2022-05-08 | 13:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | Vilniaus BFA B | |
2022-05-08 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | VJFM Fortūna | |
2022-05-08 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | SK Nemenčinė | |
2022-05-08 | 14:30 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | FK Žalgiris B | |
19. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-05-15 | 11:20 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | FK Lokomotyvas | |
2022-05-15 | 12:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FK Vidzgiris | |
2022-05-15 | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA B | FA-FM Ateitis | |
2022-05-15 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Garliava B | |
2022-05-15 | 13:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | FK Jonava | |
20. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-05-22 | 12:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | VJFM Fortūna | |
2022-05-22 | 13:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris | FK Pabradė | |
2022-05-22 | 13:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | SK Nemenčinė | |
2022-05-22 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | Vilniaus BFA B | |
2022-05-22 | 15:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | SK Polonia-Panerys | |
21. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-05-28 | 15:30 | BFA Arena | Vilniaus BFA B | FK Jonava | |
2022-05-29 | 11:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FK Garliava B | |
2022-05-29 | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FA-FM Ateitis | |
2022-05-29 | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Lokomotyvas | |
2022-05-29 | 13:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | FK Žalgiris B | |
22. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2022-06-02 | 18:00 | Rūdaminos stadionas | FK Lokomotyvas | Vilniaus BFA B | |
2022-06-05 | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | VJFM Fortūna | |
2022-06-05 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B | FK Pabradė | |
2022-06-05 | 13:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B | SK Polonia-Panerys | |
2022-06-05 | 14:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | FK Vidzgiris |
Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022
# | Klubas | Rungt. | Perg. | LB | PB | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vilniaus BFA B | 20 | 17 | 1 | 0 | 2 | 94 | 20 | +74 | 53 |
2. | FK Garliava B | 20 | 15 | 0 | 3 | 2 | 80 | 18 | +62 | 48 |
3. | SK Polonia-Panerys | 20 | 14 | 1 | 2 | 3 | 70 | 23 | +47 | 46 |
4. | FK Žalgiris B | 20 | 10 | 2 | 0 | 8 | 50 | 30 | +20 | 34 |
5. | FA-FM Ateitis | 20 | 10 | 2 | 0 | 8 | 32 | 31 | +1 | 34 |
6. | FK Jonava | 20 | 10 | 0 | 1 | 9 | 44 | 28 | +16 | 31 |
7. | FK Vidzgiris | 20 | 10 | 0 | 1 | 9 | 50 | 50 | 0 | 31 |
8. | VJFM Fortūna | 20 | 8 | 2 | 1 | 9 | 45 | 53 | -8 | 29 |
9. | FK Lokomotyvas | 20 | 4 | 0 | 0 | 16 | 24 | 118 | -94 | 12 |
10. | FK Pabradė | 20 | 3 | 0 | 0 | 17 | 22 | 84 | -62 | 9 |
11. | SK Nemenčinė | 20 | 1 | 0 | 0 | 19 | 6 | 62 | -56 | 3 |