Rungtynės 2024-04-06

NACIONALINĖ KOMANDA 2024 Women's Under-19 - Round 2 - GrpB1

13:00
2
Makedonija
:
0

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024

15:00
5
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
1
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

18:00
14
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

10:30
3
:
5

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Banga
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Banga
:
Klaipėdos FM B
13:00
FK Babrungas
:
Minijos FA
13:00
FK Babrungas
:
Minijos FA
13:00
FC Džiugas
:
FA Šiauliai
13:00
FC Džiugas
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA-FM Ateitis
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA-FM Ateitis
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Ataka
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Ataka

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:00
Atmosfera
:
FK Banga
12:00
Atmosfera
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FK Ataka
:
Vilnius Football Academy
11:00
FK Ataka
:
Vilnius Football Academy
13:00
FM Vilniaus Vytis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FM Vilniaus Vytis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Žalgiris
:
Vilniaus BFA
13:00
FK Žalgiris
:
Vilniaus BFA
13:00
FK Granitas
:
Vilniaus BFA B
13:00
FK Granitas
:
Vilniaus BFA B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FC Džiugas
:
FK Babrungas
13:00
FC Džiugas
:
FK Babrungas

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Be1 NFA
:
Nevėžis
13:00
Be1 NFA
:
Nevėžis
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Jonava
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
FK Jonava

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA
13:00
Vilnius Football Academy
:
Vilniaus BFA
13:00
FK Granitas
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FK Granitas
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA-FM Ateitis
:
FM Fortūna
13:00
FA-FM Ateitis
:
FM Fortūna
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Žalgiris
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Vilniaus BFA B
:
FK Ekranas
13:00
Vilniaus BFA B
:
FK Ekranas
13:00
ESFA
:
FK Vilnius
13:00
ESFA
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Gintaras
:
FA Šiauliai B
13:00
FK Gintaras
:
FA Šiauliai B
13:00
FK Banga
:
FC Džiugas
13:00
FK Banga
:
FC Džiugas
13:00
FK Babrungas
:
Atmosfera
13:00
FK Babrungas
:
Atmosfera

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Marijampolės FC
:
FC Hegelmann
13:00
Marijampolės FC
:
FC Hegelmann
13:00
Marijampolė City
:
FK Garliava
13:00
Marijampolė City
:
FK Garliava
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Nevėžis
13:00
Kauno Žalgirio FA
:
Nevėžis

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Granitas
:
FK Žalgiris
13:00
FK Granitas
:
FK Žalgiris
13:00
FK Ataka
:
FM Fortūna
13:00
FK Ataka
:
FM Fortūna
13:00
FA-FM Ateitis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA-FM Ateitis
:
VFA Geležinis vilkas
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilnius Football Academy
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Vilnius Football Academy
13:00
Visagino BFA
:
Vilnius Football Academy B
13:00
Visagino BFA
:
Vilnius Football Academy B

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Babrungas
:
FK Banga
13:00
FK Babrungas
:
FK Banga

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Palangos SC
:
FA Tauras

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

12:30
FK Ataka
:
ESFA
12:30
FK Ataka
:
ESFA
13:00
Vilniaus BFA
:
FM Fortūna
13:00
Vilniaus BFA
:
FM Fortūna
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Utenos Utenis
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Utenos Utenis
17:30
FK Žalgiris
:
Visagino BFA
17:30
FK Žalgiris
:
Visagino BFA

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 684

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 199

    rungtynės