Rungtynės 2024-04-07

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
:
-
13:00
-
:
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
Utenos Utenis
:
Visagino BFA
-
13:00
-
Utenos Utenis
:
Visagino BFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Viltis
:
FK Ataka B
-
12:00
-
Vilnius Football Academy
:
FK Ataka C
-
12:00
-
FK Vilnius
:
FK Margiris
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Vilnius Football Academy
:
FA-FM Ateitis
-
12:00
-
SK Nemenčinė
:
FK Ketera
-
12:00
-
MFA Bitės
:
FK Margiris
-
12:00
-
FM Žaibas
:
FK Vilnius
-
12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
FM Nikė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FA Trakai
:
FK Ataka B
-
12:00
-
Vilnius Football Academy B
:
FK Ketera
-
12:00
-
SK Nemenčinė
:
FK Žalgiris
-
12:00
-
MFA Bitės
:
FM Nikė
-
12:00
-
FM Žaibas
:
FM Vilniaus Vytis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
FA Trakai
:
FK Ataka C
-
11:00
-
FM Fortūna
:
FK Žalgiris
-
11:00
-
FK Margiris
:
Vilnius Football Academy B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Ataka E
:
FK Ketera
-
12:00
-
FK Ataka D
:
FK Vilnius
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Atmosfera
:
FC Džiugas C
-
12:00
-
FK Gintaras
:
Klaipėdos FM C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
FK Banga B
:
Tauragės SC
-
12:00
-
FA Tauras
:
Jurbarko SC
-
12:00
-
Šilalės SM
:
FK Šilutė
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Kauno Žalgirio FA B
:
Druskininkų SC
-
12:00
-
VJFM Ąžuolas
:
FA Dainava
-
12:00
-
Kazlų Rūdos SC
:
FK Mairas
-
12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
FK Vidzgiris
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FA Šiauliai C
:
FA Panevėžys-PRSSG
-
12:00
-
FA Šiauliai B
:
Pakruojo r. SC
-
12:00
-
Biržų r. KKSC
:
Radviliškio ŠSPC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Gintaras B
:
FK Gintaras
-
12:00
-
Klaipėdos FM C
:
Klaipėdos KFA
-
12:00
-
Klaipėdos FM B
:
Minijos FA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
VJFM Ąžuolas
:
FMK Lituanica
-
12:00
-
Sveikata VSM
:
FMK Lituanica Domeikava
-
12:00
-
Kazlų Rūdos SC
:
Prienų FM
-
12:00
-
FK Jonava
:
FA Dainava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
Palangos SC
:
Klaipėdos KFA
-
11:00
-
Minijos FA
:
KFA B
-
11:00
-
Kretingos FM
:
Klaipėdos FM B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
Tauragės SC
:
FK Babrungas
-
13:00
-
Šilalės SM
:
FK Babrungas - Rietavas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Vidzgiris
:
FK Vidzgiris B
-
12:00
-
FA Dainava
:
FK Mairas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
FA Kaunas
:
FA Dainava
-
13:00
-
Sveikata VSM
:
FK Jonava
-
13:00
-
VJFM Ąžuolas
:
FMK Lituanica
-
13:00
-
Prienų FM
:
FMK Lituanica Domeikava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Jurbarko SC
:
Minijos FA
-
12:00
-
FK Šilutė
:
Palangos SC
-
12:00
-
FK Gintaras
:
FA Tauras
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Tauragės SC
:
FK Šilutė
-
12:00
-
Kretingos FM
:
Klaipėdos KFA
-
12:00
-
Klaipėdos FM C
:
Klaipėdos FM B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Varėnos SC
:
FK Garliava B
-
12:00
-
Sveikata VSM
:
FK Jonava
-
12:00
-
Marijampolė City
:
FM Vienybė
-
12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
FMK Lituanica
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Ataka B
:
FM Žaibas
-
12:00
-
FK Ataka C
:
FK Žalgiris
-

kovas 2024

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

balandis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

gegužė 2024

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 308

    žaidėjai

  • 649

    komandos

  • 363

    varžybos

  • 12 908

    rungtynės