Rungtynės 2024-04-21

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
Kuršėnų SM
:
Raseinių KKSC
12:00
FA Šiauliai C
:
FA Šiauliai

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
FA Šiauliai B
:
Pakruojo r. SC
13:00
Pasvalio FC
:
FK Saned

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
Kuršėnų SM
:
FA Šiauliai C
13:00
Raseinių KKSC
:
Kelmės SC B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
FA Gintra
:
Radviliškio ŠSPC B
12:00
FA Šiauliai D
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

14:00
Kuršėnų SM
:
FA Šiauliai
14:00
FA Gintra
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
FK Ekranas
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas

11:30
3
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
2
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024

10:00
2
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
2
:
5

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
11
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

14:45
1
:
3
16:00
3
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:00
FM Vilniaus Vytis
:
Vilniaus BFA B
09:00
FM Vilniaus Vytis
:
Vilniaus BFA B
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Visagino BFA
14:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
Visagino BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Viltis
:
FK Margiris

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
MFA Bitės
:
FM Nikė

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka
:
FK Ketera
12:00
FA Trakai
:
FK Žalgiris
12:00
Vilnius Football Academy B
:
FM Nikė
12:00
SK Nemenčinė
:
FM Vilniaus Vytis
12:00
MFA Bitės
:
FM Žaibas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FM Fortūna
:
FK Ataka B
11:00
FK Margiris
:
FK Ataka C
11:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Žalgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FK Viltis
:
FM Žaibas
12:00
FK Ataka E
:
FK Ataka D

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
FC Džiugas B
:
Klaipėdos FM C

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
Šilalės SM
:
Jurbarko SC
12:00
Jurbarko SC
:
FK Šilutė

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
VJFM Ąžuolas
:
FK Vidzgiris

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

16:00
Akmenės r. SC
:
Pakruojo r. SC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Babrungas
:
FK Šilutė
12:00
FK Gintaras B
:
Klaipėdos KFA

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FMK Lituanica
:
VJFM Fortūna
12:00
VJFM Ąžuolas
:
Prienų FM
12:00
Kazlų Rūdos SC
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
Tauragės SC
:
FK Šilutė
13:00
Šilalės SM
:
Jurbarko SC

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

10:00
Kauno Žalgirio FA B
:
FK Vidzgiris B
12:00
FK Vidzgiris
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
FA Kaunas
:
FK Jonava
13:00
FA Dainava
:
FMK Lituanica
13:00
VJFM Ąžuolas
:
Prienų FM

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Jurbarko SC
:
FA Tauras
12:00
FK Šilutė
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kretingos FM
:
FK Banga B

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Varėnos SC
:
FK Jonava
12:00
FK Garliava B
:
FM Vienybė
12:00
Marijampolė City
:
Kaišiadorių ŠSC

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka C
:
FM Žaibas
12:00
FK Žalgiris
:
FK Ataka B

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 684

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 199

    rungtynės