Rungtynės 2024-04-28

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
FA Šiauliai
:
Kuršėnų SM
-
12:00
-
Raseinių KKSC
:
Kelmės VJSM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
FK Saned
:
FA Šiauliai B
-
13:00
-
Pakruojo r. SC
:
Akmenės r. SC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
-
Akmenės r. SC
:
Raseinių KKSC
-
13:00
-
Kelmės SC B
:
Kuršėnų SM
-
13:00
-
FA Šiauliai C
:
Kelmės VJSM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FA Šiauliai D
-
12:00
-
FK Ekranas
:
FA Gintra
-
12:00
-
Radviliškio ŠSPC B
:
Radviliškio ŠSPC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

14:00
-
FA Gintra
:
Kuršėnų SM
-
14:00
-
FA Šiauliai B
:
FA Šiauliai
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
-
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Dembava
-
14:00
-
Radviliškio ŠSPC
:
Pasvalio FC
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
-
Visagino BFA
:
FK Ekranas
-
13:00
-
Visagino BFA
:
FK Ekranas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FM Žaibas
:
Vilnius Football Academy
-
12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
MFA Bitės
-
12:00
-
FM Nikė
:
SK Nemenčinė
-
12:00
-
FK Vilnius
:
FA-FM Ateitis
-
12:00
-
FK Margiris
:
FK Ketera
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FM Žaibas
:
SK Nemenčinė
-
12:00
-
FM Vilniaus Vytis
:
Vilnius Football Academy B
-
12:00
-
FM Nikė
:
FA Trakai
-
12:00
-
FK Žalgiris
:
FK Ataka
-
12:00
-
FK Ketera
:
FK Ataka B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
FK Vilnius
:
FM Žaibas
-
12:00
-
FK Ketera
:
FK Viltis
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos KFA
:
FK Atmosfera
-
12:00
-
Klaipėdos FM C
:
FC Džiugas C
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

12:00
-
Jurbarko SC
:
FK Banga B
-
12:00
-
FK Šilutė
:
Tauragės SC
-
12:00
-
Šilalės SM
:
FA Tauras
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
Kauno Žalgirio FA B
-
12:00
-
FK Vidzgiris
:
Druskininkų SC
-
12:00
-
FK Mairas
:
FA Dainava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Biržų r. KKSC
:
FA Šiauliai C
-
12:00
-
Radviliškio ŠSPC
:
Akmenės r. SC
-
12:00
-
Pakruojo r. SC
:
FA Panevėžys-PRSSG
-

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Minijos FA
:
FK Gintaras B
-
12:00
-
Klaipėdos KFA
:
FK Babrungas
-
12:00
-
FK Šilutė
:
FK Gintaras
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
VJFM Fortūna
:
Kaišiadorių ŠSC
-
12:00
-
FK Jonava
:
Kazlų Rūdos SC
-
12:00
-
FA Dainava
:
Sveikata VSM
-
12:00
-
FMK Lituanica Domeikava
:
FMK Lituanica
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

11:00
-
Kretingos FM
:
Palangos SC
-
11:00
-
Klaipėdos FM B
:
FK Banga B
-
11:00
-
KFA B
:
Klaipėdos KFA
-

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

13:00
-
Jurbarko SC
:
Tauragės SC
-
13:00
-
FK Šilutė
:
FC Džiugas
-
13:00
-
FK Babrungas - Rietavas
:
FK Babrungas
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Mairas
:
Kauno Žalgirio FA B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

13:00
-
VJFM Ąžuolas
:
FA Kaunas
-
13:00
-
Prienų FM
:
Sveikata VSM
-
13:00
-
FMK Lituanica Domeikava
:
FA Dainava
-
13:00
-
FMK Lituanica
:
FK Jonava
-

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Klaipėdos KFA
:
FA Tauras
-
12:00
-
FK Gintaras
:
Jurbarko SC
-
12:00
-
Palangos SC
:
Klaipėdos FM B
-

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
FK Šilutė
:
Klaipėdos FM B
-
12:00
-
FK Banga B
:
Klaipėdos FM C
-
12:00
-
Tauragės SC
:
Kretingos FM
-

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
-
Marijampolė City
:
Varėnos SC
-
12:00
-
Kaišiadorių ŠSC
:
Sveikata VSM
-
12:00
-
FMK Lituanica
:
FK Garliava B
-
12:00
-
FM Vienybė
:
FK Jonava
-

kovas 2024

PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

balandis 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

gegužė 2024

PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

birželis 2024

PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  • 9 308

    žaidėjai

  • 649

    komandos

  • 363

    varžybos

  • 12 908

    rungtynės