Rungtynės 2024-05-05

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

13:00
FK Saned
:
Akmenės r. SC
13:00
Pasvalio FC
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

13:00
Kelmės VJSM
:
Kelmės SC B
13:00
Kuršėnų SM
:
Akmenės r. SC

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

12:00
Radviliškio ŠSPC
:
FK Ekranas
12:00
FA Gintra
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

14:00
Kuršėnų SM
:
FA Šiauliai B

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

14:00
Pasvalio FC
:
FA Panevėžys-PRSSG
14:00
FK Dembava
:
FK Ekranas

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

15:00
2
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
2
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

11:00
6
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

10:00
8
:
0
13:00
0
:
13

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:00
2
:
1
13:00
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

11:00
8
:
1
13:00
0
:
17

Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024

15:00
3
:
0

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:30
FK Ataka C
:
FK Ataka B
12:00
Vilnius Football Academy
:
Rotalis
12:00
FK Vilnius
:
FK Viltis

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ketera
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Ataka
:
FM Nikė
12:00
FA Trakai
:
FM Vilniaus Vytis
12:00
Vilnius Football Academy B
:
FM Žaibas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

11:00
FK Ataka C
:
Vilnius Football Academy B
11:00
FK Ataka B
:
FK Margiris
11:00
FA Trakai
:
FM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
Kauno Žalgirio FA B
:
FK Mairas
12:00
FA Dainava
:
FK Vidzgiris
12:00
Kazlų Rūdos SC
:
Kaišiadorių ŠSC

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

12:00
FK Gintaras
:
Klaipėdos KFA
12:00
FK Babrungas
:
Minijos FA
12:00
FK Gintaras B
:
Klaipėdos FM B

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

12:00
FMK Lituanica Domeikava
:
VJFM Fortūna
12:00
FMK Lituanica
:
Prienų FM
12:00
VJFM Ąžuolas
:
FA Dainava
12:00
Kazlų Rūdos SC
:
Kaišiadorių ŠSC

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Utenos Utenis
:
ESFA
13:00
Utenos Utenis
:
ESFA

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

12:00
FM Žaibas
:
FK Ataka B
12:00
FK Žalgiris
:
FK Ataka C

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 684

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 199

    rungtynės