Topo centras Euronics moteru I lyga Sezonas 2024

FC Hegelmann B
Kaunas

  • 5pozicija
  • 9taškai
  • 15:7įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2024-06-21
18:15
Topo centras Euronics moterų I lygaFK ŽalgirisFC Hegelmann B
-:-
2024-06-07
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BFC Džiugas
-:-
2024-05-24
17:00
Topo centras Euronics moterų I lygaMFA Žalgiris B-MRUFC Hegelmann B
-:-
2024-05-10
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BFK Saned B
2024-04-19
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFK Gintra BFC Hegelmann B
2024-04-12
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BFK Babrungas
2024-03-27
18:00
Topo centras Euronics moterų I lygaMFA BitėsFC Hegelmann B
2024-03-22
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BUtenos Utenis

Lentelė - Topo centras Euronics moterų I lyga

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.MFA Žalgiris B-MRU4400220+2212
2.FK Gintra B4310157+810
3.FK Babrungas53022812+169
4.FA Šiauliai-ŠSG53023016+149
5.FC Hegelmann B5302157+89
6.FK Vilkija5212109+17
7.MFA Bitės4202249+156
8.Utenos Utenis4202195+146
9.FK Žalgiris3201131+126
10.FC Džiugas52032313+106
11.FK Nevėžis52031015-56
12.FK Saned B5005256-540
13.FK Šešupė4004061-610