Sezonas

FM Ateitis

    • Rungtynės
    DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
    2018-04-29
    12:00
    I League (2. national) 2018FM AteitisVilniaus BFA
    2018-04-28
    16:00
    II League (2. national) 2018FM AudraFM Ateitis
    2018-04-26
    18:00
    I League (2. national) 2018Ukmergės SC-UkmergėFM Ateitis
    2018-04-22
    14:00
    I League (2. national) 2018FM AteitisVilniaus FM
    2018-04-22
    12:00
    I League (2. national) 2018FM AteitisVisagino SC
    2018-04-22
    10:00
    II League (2. national) 2018FM AteitisVilniaus BFA
    2018-04-15
    18:00
    I League (2. national) 2018FM AteitisRokiškio KKSC
    2018-04-15
    12:00
    I League (2. national) 2018FM AteitisKauno SM Tauras
    2018-04-14
    18:00
    II League (2. national) 2018FM AteitisUkmergės SC-Ukmergė
    2018-04-08
    14:00
    I League (2. national) 2018FK NevėžisFM Ateitis
    2018-04-08
    12:00
    I League (2. national) 2018FM AteitisKazlų Rūdos SC
    2017-11-11
    10:30
    A League (1. national) 2017Panevėžio FA-FK PanevėžysFM Ateitis
    2017-11-08
    20:00
    A League (1. national) 2017FM AteitisFA Žalgirietis
    2017-10-26
    14:15
    A League (1. national) 2017FK BangaFM Ateitis