Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos Sezonas 2022

Klaipėdos FM
Klaipėda

  • 5pozicija
  • 48taškai
  • 52:25įvarčių skirtumas
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-18
13:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMFK Žalgiris
-:-
2022-06-15
17:30
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMFK Aidas
-:-
2022-06-12
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
-:-
2022-06-04
15:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK AidasKlaipėdos FM
-:-
2022-05-28
15:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMNFA BE1
-:-
2022-05-21
13:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosVFA Geležinis VilkasKlaipėdos FM
-:-
2022-05-14
15:30
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK ŽalgirisKlaipėdos FM
2022-05-07
14:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
2022-04-23
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosNFA BE1Klaipėdos FM
2022-04-15
17:30
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMVFA Geležinis Vilkas

Lentelė - Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.NFA BE126201147223+4963
2.FA Panevėžys-PRSSG26163166529+3655
3.FK Žalgiris27162275329+2454
4.VFA Geležinis Vilkas27150664730+1751
5.Klaipėdos FM26142285225+2748
6.FK Aidas261131112844-1640