LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaures-Vakaru regiono grupe 2023/2024 Sezonas 2024
Klaipėdos KFA
- 3pozicija
- 24taškai
- 33:22įvarčių skirtumas
Praėjusios rungtynės
2024-04-28 / 12:00
Klaipėdos KFA : FA Tauras 5:2
Kitos rungtynės
2024-05-05 / 11:00
Klaipėdos FM B : Klaipėdos KFA
- Sudėtis
- Rungtynės
Žaidėjai | Rungt. | Minutės | Įvarčiai | Geltonos | Raudonos |
---|---|---|---|---|---|
Gynėjai | |||||
Martas Adomaitis | - | - | - | - | - |
Žaidėjai | |||||
Jonas Ambrazevičius | - | - | - | - | - |
Jokūbas Bieliauskas | - | - | - | - | - |
Demjan Grasevič | - | - | - | - | - |
Motiejus Jasmontas | - | - | 1 | - | - |
Nedas Kaluginas | - | - | - | - | - |
Erikas Latakas | - | - | - | - | - |
Armandas Mažrimas | - | - | - | - | - |
Mažvydas Norkevičius | 12 | - | - | 1 | - |
Ainoras Petkus | 9 | - | 8 | 3 | 1 |
Nojus Petravičius | - | - | - | - | - |
Jokūbas Petreikis | 10 | - | - | 1 | - |
Timur Rudenko | 4 | - | 2 | - | - |
Martynas Simutis | 10 | - | 2 | 2 | - |
Gustas Valutis | - | - | - | - | - |
Oleksandr Yatsenko | 12 | - | 10 | 1 | - |
Benas Zonys | - | - | - | - | - |
Data | Varžybos | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
---|---|---|---|---|
2024-06-02 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Minijos FA | Klaipėdos KFA | -:- |
2024-05-19 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | Atmosfera | -:- |
2024-05-05 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos FM B | Klaipėdos KFA | -:- |
2024-04-28 12:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | FA Tauras | |
2024-04-21 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | FK Babrungas | Klaipėdos KFA | |
2024-04-14 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | Minijos FA | |
2024-03-23 11:30 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Atmosfera | Klaipėdos KFA | |
2023-11-07 17:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | FK Babrungas | Klaipėdos KFA | |
2023-11-03 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | FK Babrungas | |
2023-10-27 17:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | Klaipėdos FM B | |
2023-10-22 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | FA Tauras | Klaipėdos KFA | |
2023-10-08 10:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Minijos FA | Klaipėdos KFA | |
2023-09-24 12:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | Atmosfera | |
2023-09-06 19:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos FM B | Klaipėdos KFA |
Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
# | Klubas | Rungt. | Perg. | LB | PB | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaipėdos FM B | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 37 | 22 | +15 | 26 |
2. | Minijos FA | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 32 | 13 | +19 | 25 |
3. | Klaipėdos KFA | 12 | 8 | 0 | 0 | 4 | 33 | 22 | +11 | 24 |
4. | FK Babrungas | 12 | 5 | 1 | 1 | 5 | 29 | 22 | +7 | 18 |
5. | FA Tauras | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 25 | 34 | -9 | 12 |
6. | FK Gintaras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | Atmosfera | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | 47 | -43 | 0 |