LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaures-Vakaru regiono grupe 2023/2024 Sezonas 2024
Klaipėdos KFA
- 4pozicija
- 20taškai
- 20:16įvarčių skirtumas
Praėjusios rungtynės
2024-04-26 / 16:00
FK Gintaras : Klaipėdos KFA 2:1
Kitos rungtynės
2024-05-03 / 16:00
Klaipėdos KFA : FK Dembava
- Sudėtis
- Rungtynės
Žaidėjai | Rungt. | Minutės | Įvarčiai | Geltonos | Raudonos |
---|---|---|---|---|---|
Vartininkai | |||||
Armandas Vaičys | - | - | - | - | - |
Žaidėjai | |||||
Ernestas Anužis | - | - | - | - | - |
Pijus Čiaras | 4 | - | - | 1 | - |
Daniel Enriht Clarke | 9 | - | 1 | - | - |
Petras Džervus | 2 | - | 2 | - | - |
Lukas Ignatov | 4 | - | - | - | - |
Deividas Itčenko | - | - | - | - | - |
Benas Kondraškinas | - | - | - | 1 | - |
Nojus Kriukovas | 6 | - | - | 1 | - |
Matas Latauskas | - | - | - | - | - |
Adomas Miceika | 8 | - | 1 | - | - |
Jonas Mikutavičius | - | - | - | - | - |
Vilius Nagreckas | 10 | - | - | 2 | 1 |
Oskaras Nemunis | - | - | - | - | - |
Matas Nimyčius | 10 | - | - | - | - |
Den Pacalovskij | 11 | - | 2 | 2 | - |
Augustas Pužauskas | 2 | - | - | 1 | - |
Benas Radzevičius | - | - | - | - | - |
Matas Razma | 11 | - | 2 | - | 1 |
Marat Rebrin | 10 | - | - | - | - |
Augustinas Rojus | 11 | - | - | - | - |
Joris Rupšlaukis | 12 | - | 2 | - | - |
Oskaras Šimulis | 10 | - | 6 | - | - |
Džiugas Vaškys | 12 | - | 2 | - | - |
Neilas Vizgaila | - | - | - | - | - |
Data | Varžybos | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
---|---|---|---|---|
2024-06-02 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos FM B | Klaipėdos KFA | -:- |
2024-05-26 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | FK Banga | -:- |
2024-05-19 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | FK Šilutė | Klaipėdos KFA | -:- |
2024-05-03 16:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | FK Dembava | -:- |
2024-04-26 16:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | FK Gintaras | Klaipėdos KFA | |
2024-04-19 17:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | FC Džiugas | |
2024-04-17 17:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Minijos FA | Klaipėdos KFA | |
2024-04-11 16:30 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | FK Babrungas | |
2023-10-31 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | FK Banga | Klaipėdos KFA | |
2023-10-17 16:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | Klaipėdos FM B | |
2023-10-13 17:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | FK Gintaras | |
2023-10-10 16:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | Klaipėdos KFA | FK Šilutė | |
2023-10-01 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | FK Dembava | Klaipėdos KFA | |
2023-09-17 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024 | FC Džiugas | Klaipėdos KFA |
Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
# | Klubas | Rungt. | Perg. | LB | PB | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaipėdos FM B | 13 | 12 | 0 | 0 | 1 | 67 | 11 | +56 | 36 |
2. | FK Banga | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 45 | 10 | +35 | 33 |
3. | FK Babrungas | 13 | 7 | 1 | 1 | 4 | 45 | 29 | +16 | 24 |
4. | Klaipėdos KFA | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 20 | 16 | +4 | 20 |
5. | FK Gintaras | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 13 | 43 | -30 | 15 |
6. | Minijos FA | 12 | 3 | 2 | 0 | 7 | 29 | 33 | -4 | 13 |
7. | FK Šilutė | 13 | 4 | 0 | 0 | 9 | 18 | 37 | -19 | 12 |
8. | FC Džiugas | 12 | 3 | 0 | 1 | 8 | 20 | 29 | -9 | 10 |
9. | FK Dembava | 11 | 0 | 1 | 0 | 10 | 3 | 52 | -49 | 2 |