LVJUFA I lygos U16 divizionas Šiaurės-Vakarų regioninė grupė Sezonas 2026/2027

Klaipėdos KFA

  • 1pozicija
  • 3taškai
  • 7:2įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2027-05-30
11:00
I League (2. national) 26/27Klaipėdos KFAMinijos FA
-:-
2027-05-23
11:00
I League (2. national) 26/27FC DžiugasKlaipėdos KFA
-:-
2027-05-16
11:00
I League (2. national) 26/27Klaipėdos KFAFA Šiauliai B
-:-
2027-05-09
11:00
I League (2. national) 26/27FA TaurasKlaipėdos KFA
-:-
2027-04-25
11:00
I League (2. national) 26/27Klaipėdos KFAFK Gintaras
-:-
2027-04-11
11:00
I League (2. national) 26/27Klaipėdos FM BKlaipėdos KFA
-:-
2026-10-25
11:00
I League (2. national) 26/27Klaipėdos KFAFC Džiugas
-:-
2026-10-18
11:00
I League (2. national) 26/27FA Šiauliai BKlaipėdos KFA
-:-
2026-10-11
11:00
I League (2. national) 26/27Klaipėdos KFAFA Tauras
-:-
2026-10-04
11:00
I League (2. national) 26/27FK GintarasKlaipėdos KFA
-:-
2026-09-27
11:00
I League (2. national) 26/27Minijos FAKlaipėdos KFA
-:-
2026-09-13
11:00
I League (2. national) 26/27Klaipėdos KFAKlaipėdos FM B

Lentelė - LVJUFA I lygos U16 divizionas 2026/2027 Šiaurės-Vakarų regioninė grupė

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Klaipėdos KFA1100072+53
2.FA Tauras1100042+23
3.Klaipėdos FM B2100187+13
4.FK Gintaras2100147-33
5.FA Šiauliai B000000000
6.FC Džiugas1000124-20
7.Minijos FA1000114-30