Sezonas

Kuršėnų SM

    • Rungtynės
    DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
    2022-09-30
    16:00
    Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-13 22/23Kuršėnų SMRadviliškio ŠSPC
    2022-09-30
    16:00
    Wellkid 5x5 (U-9) 22/23Radviliškio ŠSPCKuršėnų SM
    :
    2022-09-23
    16:00
    Wellkid 5x5 (U-9) 22/23Kuršėnų SMFA Šiauliai D
    :
    2022-09-23
    16:00
    Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-13 22/23SK MyliaKuršėnų SM
    2022-09-23
    16:00
    Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-15 22/23Radviliškio ŠSPCKuršėnų SM
    2022-09-23
    16:00
    Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-17 22/23Pakruojo SCKuršėnų SM
    2022-09-16
    16:00
    Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-17 22/23Kuršėnų SMRaseinių KKSC
    2022-09-16
    16:00
    Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-15 22/23Kuršėnų SMAriogalos FK Vienybė
    2022-09-16
    16:00
    A League (1. national) 22/23Kelmės SCKuršėnų SM
    :
    2022-09-16
    16:00
    Wellkid 5x5 (U-9) 22/23Kuršėnų SMRaseinių KKSC
    :
    2021-06-20
    13:00
    I League (2. national) 20/21FA Šiauliai BKuršėnų SM
    2021-06-13
    13:00
    I League (2. national) 20/21Kuršėnų SMFA Tauras
    2021-06-06
    13:00
    I League (2. national) 20/21FK SanedKuršėnų SM
    2021-06-01
    18:00
    I League (2. national) 20/21Kuršėnų SMKlaipėdos FM B