2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatas Sezonas 2026

Ukmergės "Vienybė"
Ukmergė

  • 5pozicija
  • 0taškai
  • 4:21įvarčių skirtumas
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2026-10-17
13:00
2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatasUkmergės "Vienybė"Panevėžio FK "Ekrano senjorai"
-:-
2026-10-17
12:00
2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatasŠiaulių FK "Liūtai“Ukmergės "Vienybė"
-:-
2026-09-05
12:00
2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatasKauno FK "Virpstas"Ukmergės "Vienybė"
2026-09-05
11:00
2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatasPanevėžio FK "Ekrano senjorai"Ukmergės "Vienybė"
2026-06-20
12:00
2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatasMažeikių FK "Atmosfera"Ukmergės "Vienybė"
2026-06-20
11:00
2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatasUkmergės "Vienybė"Kauno FK "Virpstas"
2026-05-23
12:00
2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatasUkmergės "Vienybė"Mažeikių FK "Atmosfera"
2026-05-23
11:00
2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatasUkmergės "Vienybė"Šiaulių FK "Liūtai“

Lentelė - 2026 m. Lietuvos veteranų 37+ mažojo futbolo čempionatas

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Kauno FK "Virpstas"6501225+1715
2.Šiaulių FK "Liūtai“6501164+1215
3.Mažeikių FK "Atmosfera"64021712+512
4.Panevėžio FK "Ekrano senjorai"6105421-173
5.Ukmergės "Vienybė"6006421-170